Skip to main content
 

Arka Sokaklar 463. Bölüm Özeti

Selin'in silahını alan üvey abisi Erdal ortalığı karıştırıyor! Arka Sokaklar 463. Bölüm 29 Aralık Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 463. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 463. Bölüm Özeti

Mesut, Erdal’ı gözaltına alır. Erdal sorguya alınır; ancak, serbest bırakılır. Selin, Mesut’un işine karışmasından dolayı sinirlenir. Harun isimli bir adam, yoksul mahalledeki bir çocuğu kaçırır. Ekibimiz daha önce kaçırılan Erkan’dan bilgi almaya gider; ancak, Erkan’ın olaydan sonra psikolojisi bozulmuştur ve konuşmaya yanaşmaz.

Arka Sokaklar 463. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Bahar rehin alınıyor ve ekip onu kurtarmak için çaba harcıyor! Arka Sokaklar 463. Bölüm 29 Aralık Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Mesut’un memleketine yolladığı Burhan’ın kızı, İstanbul’a kaçmıştır. Burhan, Mesut’tan yardım ister. Mesutlar, kızı bulur; ancak, Buse kendisine karışmamalarını söyler.

Nesrin, Hakan ve Aylin’i barıştırmaya çalışır; ama, Hakan pek oralı olmaz. Sinem’in serbest kalması için Hakan şikayetini geri çeker. Sinem durumdan umutlanır ve serbest kalınca Hakan’ın evine gider.

Hüsnü evlenme işlemlerini hızlandırır. Gonca eşyalarını Hüsnü’nün evine taşır.

Erdal, Selin’in silahını alıp kaçmıştır ve bir suça karışması an meselesidir. Selin’in başının belaya girmesi an meselesidir.