Skip to main content
 

Arka Sokaklar 460. Bölüm Özeti

Ekip, zor durumdaki Ali'yi bulmak için harekete geçiyor! Arka Sokaklar 460. Bölüm 8 Aralık Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 460. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 460. Bölüm Özeti

Pınar, Ali’nin başına gelenleri öğrenince sinir krizi geçirir. Selinler, Ali’nin en son Sultan’ın evine gittiğini hatırlayınca, Sultanları bulmaya gider; ama, Sultan ve kardeşi Yunus renk vermez. Sultan ve Cüneyt para bulup kaçmaya niyetlenir. Gasp ettikleri malları Numan’a satıp mal almaya karar verirler. Ekip de adresi öğrenmiştir ve Ali’yi bulurlar.

Arka Sokaklar 460. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Pınar, Ali’nin başına gelenleri öğrenince sinir krizi geçirir! Arka Sokaklar 460. Bölüm 8 Aralık Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Tekin, babasından tokat yedikten sonra evi terk eder. Hüsnü mahcup bir şekilde Gonca’yı yolcu eder. Baba oğul arasına, büyük bir uçurum girmiştir artık. Cüneyt ve Sinem, Hakan’ı, Oktay davasını takip etmeyi bırakması konusunda tehdit eder. Eğer davanın peşine düşerlerse çektiği fotoğrafları Rıza Baba’ya ve Aylin’e dağıtacaklardır. Hakan mesleği ve özel hayatı arasında sıkışmış durumdadır.