Skip to main content
 

Arka Sokaklar 459. Bölüm Özeti

Hakan, Yalçın’ı korumak için gizli görevle girdiği cezaevinde şişleniyor! Arka Sokaklar 459. Bölüm 1 Aralık Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 459. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 459. Bölüm Özeti

Ekiptekiler haberi alınca hemen hareketlenir. Hakan’ın durumunun nasıl olduğu merak konusudur. Ali, Muhsin’in yanında gizli göreve gider. Amaç Bora’ya ulaşmak ve Yalçın’ı hapisten kurtarmaktır. Bora, Muhsin’i arar ve yeri kısa sürede tespit edilir. Nazike, Hüsnü’den, Gonca’yı yemeğe çağırmasını ister. Hüsnü kabul eder; ancak Tekin, annesinin yerini alma ihtimali olan birinin eve gelmesinden dolayı çok rahatsızdır. Tekin yemeğe geç katılır. Hüsnü teke tek konuşmak için Tekin’i dışarı çıkartır. Babasına karşı da çizgiyi aşınca Hüsnü kendine hakim olamaz ve Tekin’e tokat atar.

Arka Sokaklar 459. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Mesut ve Selin'in aralarındaki buzlar erirken; Hüsnü, oğlu Tekin ile Gonca tartışmasının içine giriyor! Arka Sokaklar 459. Bölüm 1 Aralık Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Oktay’ın eşi Şenay, emniyete gelir. Kocasının Sinem’i dövmüş olabileceğine ihtimal vermez. Bugüne kadar kendisine sesini bile yükseltmemiştir. Sinem de emniyete ifade vermeye gelir. Aylin onu görünce sinirlerine hakim olamaz ve Sinem’e saldırır. Sinem, Hakan’a istediklerini yaptırabilmek için ortağı Cüneyt’le beraber büyük bir tuzak hazırlar.

Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanları: