Skip to main content
 

Arka Sokaklar 404. Bölüm Özeti

Ali’nin içerisinde olduğu tır tehlikededir! Arka Sokaklar 404. Bölüm 3 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 404. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 404. Bölüm Özeti

Teröristlere doğru giden içi boş tır direksiyonda şoförü, yanında Ali’yle İstanbul’dan Diyarbakır’a doğru yola çıkmıştır. Tırı uzaktan Tem polisleri takibe alır. Pınar, Ali’nin sürekli nöbette olmasından ve görüşememeleri yüzünden babasına sitem eder. Bu sırada Rıza ağzından Ali’nin İstanbul’da olmadığını kaçırır.

Arka Sokaklar 404. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ali’nin içerisinde olduğu tır tehlikededir! Arka Sokaklar 404. Bölüm 3 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Tarık’ın kızı Efsun ifade için emniyete alınır. Tarık kızının üzerine bu kadar gidilmesinden rahatsız olur. Rıza’ya Azmi’nin kolay lokma olmadığını hiçbir şeyin planladıkları kadar basit olmadığını söyleyip emniyetteki işlemleri bitirip giderler.

Arka Sokaklar 404. BölümFrgmanı

Azmi, Erdal ve Haldun’u karşısına almış, Tarık’ın hem kendisini atlatması hem de Efsun’un kurtarılması ile ilgili tüm öfkesini kusar. Yolda örgüte giden tırın şoförünün polisle iş birliği içerisinde olduğunu öğrenirler. Azmi hemen örgüte haber verilmesini ve gerekli önlemin alınmasını ister. Ali’nin içerisinde olduğu tır artık tehlikededir.  

Arka Sokaklar 404. Bölüm 3 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!