Skip to main content
 

Arka Sokaklar 403. Bölüm Özeti

Ekip, büyük çapta patlama yapmaya hazırlanan şebekeyi çökertmek için Çevik Kuvvet Özel Tim ekibiyle birlikte işbirliği yapar. Arka Sokaklar 403. Bölüm 27 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 403. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 403. Bölüm Özeti

Ferruh ve Ayşe, çevirmeye takılıp durdurulur. Polislerden biri içeridekinin aranan şahıslar olduğunu anlayınca Nejat son gaz kaçmaya başlar. Uzun süren bir kovalamaca yaşanır. Anonsu alan ekibimizde takibe katılır. Ferruh ve Ayşe kaçmayı başarırlar. Ekip, büyük çapta patlama yapmaya hazırlanan şebekeyi çökertmek için Çevik Kuvvet Özel Tim ekibiyle birlikte işbirliği yapar.

Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı - 2

Azmi Kilis’te kaptırdığı silahların ceremesini çekmektedir. Maruf cezaevinde tek kişilik hücresinde yaşamını sürdürmektedir. Azmi’nin Maruf ile işi henüz bitmemiştir. Örgüt, Silah ve mühimmatın nakliyesi için Azmilerden lojistik destek beklemektedir.

Arka Sokaklar 403. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ekip, büyük çapta patlama yapmaya hazırlanan şebekeyi çökertmek için Çevik Kuvvet Özel Tim ekibiyle birlikte işbirliği yapar. Arka Sokaklar 403. Bölüm 27 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Hüsnü’ye başkomiser maaşı zammının üzerine ayrıca da ikramiye verirler. Evde bu paranın yankıları fazlasıyla döner. Hüsnü hayat arkadaşı Suat’a sürpriz bir hediye almak istemektedir. Bu konuda Nazike ve Zeliha, Hüsnü’ye yardımcı olacaktır.

Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 403. Bölüm 27 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!