Skip to main content
 

Arka Sokaklar 401. Bölüm Özeti

Ekip, Mesut’u cezaevinden kurtarmanın peşine düşüyor! Arka Sokaklar 401. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 401. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 401. Bölüm Özeti

Mesut cezaevi koridorunda yanında gardiyanlarla beraber yürümekte, Hüsnü’nün uyandığı haberi kulaklarında çınlamaktadır. Hüsnü hayati tehlikeyi atlatmış artık normal odaya alınmıştır. Fakat, omurların arasında kalan kurşun yüzünden sağ elini tam olarak kullanamamaktadır. Bunun normale dönmesi için Hüsnü’nün toparlandıktan sonra bir ameliyat daha geçirmesi gerekmektedir.

Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı

Omurda kurşunun  olduğunu ve belki bir daha elinin toparlanamayabileceğini Hüsnü gayet iyi bilmektedir. Bu durumda onun canını fazlasıyla sıkar. Hüsnü yeni ameliyatına kadar olan süreyi evinde geçirmeye karar verir. Mesut cezaevi müdürü Azmi ile tanışır. Azmi, Mesut’a içeriyi zindan etmeyi kafasına koymuştur. İlk gece prosedürü tecrite alınacağı bilgisini verir. Mesut bu duruma çok şaşırsa da üzerinde durmaz.

Arka Sokaklar 401. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ekip, Mesut’u cezaevinden kurtarmanın peşine düşüyor! Arka Sokaklar 401. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Öncesinde memurlar koğuşuna alınan Mesut, Azmi’nin talimatı ile Azılı suçluların olduğu koğuşa geçer. Burada da bir polise iyi gözle bakılmamaktadır. Rıza ekibiyle toplantı halinde Mesut’u kurtarmanın yolunu aramaktadır. Azmi Boyatlı hakkında daha da fazla bilgiye ulaşılır. Ayrıca Kuzeydeki bölgesel yönetimde savunma bakanlığı müsteşarı olduğu bilgisine de ulaşılır. Ekip, Maruf’u yakalamanın, Mesut’u kurtarmanın ve Azmi Boyatlı’yı bitirmenin peşine düşer.

Arka Sokaklar 401. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!