Skip to main content
 

Arka Sokaklar 395. Bölüm Özeti

Ekip, bir hırsızlık olayının peşinde düşüyor! Arka Sokaklar 395. Bölüm 1 Nisan Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 395. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 395. Bölüm Özeti

Nazike mahallede yürürken evsiz bir adama denk gelir. Adamın üstü başı, saçı sakalı birbirine girmiştir. Nazike önceleri umursamasa da sonra durup vicdanının sesini dinler. İç sesine kulak vererek ve adama yemek parası uzatır. Bu sırada adam düşüp bayılır. Nazike ne yapacağını bilemez ve o telaşla Hüsnü’yü arar. Hüsnü geldikten sonra ise olanlar olur..

Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı

Selin’in oturduğu apartman ilaçlanacaktır. Telefonda yönetici ile tartışırken Mesut konuşmaya tanık olur ve gülmeye başlar. Selin bu duruma çok sinirlenir. Ekip, gece devresine çıkmıştır ve bir hırsızlık vakası ile karşılaşır. Dükkandaki güvenlik kamerası incelenmeye alınır. Şahısın yüzü kar maskesi kullandığı için yüzü seçilmemektedir. Soygunda enteresan bir durum vardır. Kasanın tamamı boşaltılmamıştır. Hırsız, neredeyse ihtiyacı olan kadar para alıp çıkmıştır. Parmak izi çalışmaları başlatılır. Şahsın kimliği belirlenir. Hırsız Cafer Somuncu’dur.

Arka Sokaklar 395. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ekip, bir hırsızlık olayının peşinde düşüyor! Arka Sokaklar 395. Bölüm 1 Nisan Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Adamın ev adresine ulaşılır. Cafer’in çocuğunu görememesi artık canına tak etmiştir. Kayınvalidesi Refika’nın evini basar. Oğlu Hamdi’yi de alıp kaçmayı başarır. Refika polisi arar. Ali, Selin, Arda, Volkan Refika’nın evine giderler. Cafer oğlu Hamdi ile evdedir. Bu sırada camdan polislerin geldiğini ve kendisini bulduğunu görür. Gelen polisler Hakan ve Aylin’dir. Cafer, Hamdi’yi alıp apartmanın merdivenlerinden kaçmaya başlar. Bu sırada Hakan ve Aylin asansöre binmiş, asansör hareket halindedir. Cafer zaman kazanmak için apartmanın elektrik kutusunu bulup panodan şalterleri indirip, bulduğu kabloları kopartarak asansörün durmasına sebep olur. Hakan ve Aylin asansör kabininde baş başa kalırlar.

Son Bölüm

Arka Sokaklar 395. Bölüm 1 Nisan Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!