Skip to main content
 

Arka Sokaklar 389. Bölüm Özeti

Ekibe, Hakan Komiser Katılıyor ve Yeni Ekip, Sancar ile Nusret’in Peşine Düşüyor! Arka Sokaklar 389. Bölüm 19 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 389. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 389. Bölüm Özeti

Çatışmanın ardından bir hafta geçmiş, ölenlerin kimlikleri belirlenmiş, örgüt ile bağlantıları da kesinlik kazanmıştır. Militan kadrosundan Şener ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmış, ameliyatı iyi geçmiştir. Arif müdür, terörle mücadeleye de haber verilerek, ekibin hastaneye gidip Şener’in ifadesinin alınmasını söyler.

Arka Sokaklar 389. Bölüm Fragmanı

Daha sonra Arif, Rıza’ya bir dosya verir. Dosyada, dağ kadrosundan şehre inen keskin nişancıların listesi yer almaktadır. Nişancıların hedefleri bellidir, her namlunun ucunda bir polis. Mesut ve Selin, Şener’in ifadesini almak için hastaneye gitmektedir.

Arka Sokaklar 389. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ekibe, Hakan Komiser Katılıyor ve Yeni Ekip, Sancar ile Nusret’in Peşine Düşüyor! Arka Sokaklar 389. Bölüm 19 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Bu sırada TEM Komiseri Hakan Çınar hastanede Şener’in yanına gelir. Ancak tam geldiği sırada Şener, keskin nişancı tarafından vurularak öldürülür. Şener’i öldüren keskin nişancıyı bulmak, Sancar ve Nusret’e ulaşabilmek için Terörle Mücadeleden Hakan Komiserin ekibimizle bir süre birlikte çalışması kararı alınır.

Arka Sokaklar 389. Bölüm 19 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Oyuncular

Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu