Skip to main content
 

Arka Sokaklar 388. Bölüm Özeti

Ekip, Fidye İçin Kaçırılan Onur’un Peşine Düşüyor! Arka Sokaklar 388. Bölüm 12 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 388. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 388. Bölüm Özeti

Savcılık emri üzerine, ekip bir falcı baskınına gider. Falcı Serkan, fal baktığı insanlardan şantajla para sızdırmaktadır. Mesut, Selin, Ali, Volkan ve Arda tarafından yapılan baskında, Falcı Serkan’ın kasasından bir eser çıkar. Yapılan incelemeye göre, 18.yüzyıla ait nadide bir Osmanlı eseridir. Akabinde Falcı Serkan sorguya alınır.

Arka Sokaklar 388. Bölüm Fragmanı

Bahattin, eşi Aynur ve oğlu Onur ile birlikte yaşayan, Doğu kökenli zengin bir iş adamıdır. Oğlu Onur fidye için kaçırılmıştır. Bahattin istenilen miktar parayı hazırlayıp oğlunu kurtarmaya gider. Nusret’in adamlarından Yalçın ile buluşur. Ancak, bu buluşmada silahlar konuşur, Bahattin yaralanır Yalçın kaçar.

Arka Sokaklar 388. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ekip, Fidye İçin Kaçırılan Onur’un Peşine Düşüyor! Arka Sokaklar 388. Bölüm 12 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Olay, ekibimize intikal eder. Ali, Selin, Volkan ve genç polisler olay yerine gelip Bahattin’in ifadesini alırlar. Bahattin hala Onur’un kaçırıldığını söylemese de Aynur durumu açık eder. Nusret hücrenin başkanıdır. Sancar artık Nusret ile birlikte çalışmaktadır. Nusret’in adamları Yalçın, Şener ve Kadir’de bu örgütün içerisindedir. Onur, Nusret’in adamı Kadir’in elindedir. Ekip, Onur’u bulmanın, aynı zamanda da Sancar’ın nerede olduğunun peşine düşer.