Skip to main content
 

Afili Aşk 38. Bölüm Final Özeti

Ayşe ve Kerem nikah masasında!

Afili Aşk 38. Bölüm Final Özeti
Afili Aşk 38. Bölüm Final Özeti

Ceyda’nın getirdiği doktor Ayşe’nin gerçekten hamile olduğunu söyleyince Ayşe ve Kerem için yeni bir sayfa açılmıştır. Kerem bu bebek için çok istekli görünmektedir. Kerem’in ilgisi Ayşe’nin kafasını karıştırır. Acaba Kerem sadece bebekle mi ilgilenmektedir? Hâlâ Kerem’e aşık olsa da bu ikilem Ayşe’yi Kerem’den uzaklaştırmaktadır.

Afili Aşk 38. Bölüm Final Fotoğrafları / Foto Galeri

Ayşe ve Kerem için yeni bir sayfa açılıyor! Afili Aşk final bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimlerBu sırada Ceyda’nın doktoru Ayşe’nin tekrar karşısına çıkar ve bebekle ilgili şoke edici bir bilgi verir. Bu bilgi Ayşe’nin hayatındaki her şeyi alt üst edecek güçtedir. Ayşe ne yapacağını düşünürken Ceyda da elinde kalan son kartı oynamış, Amerikalı ortaklara şirketin durumunu ve Kerem’in çalkantılı özel hayatını gammazlamıştır.

Şirketten gelen yabancı yetkili ortaklığı bitirmek niyetindedir. Bu da Kerem’in hem babasına rezil olması hem de kariyerine alacağı büyük bir darbe demektir. Ayşe ve Kerem üstlerine gelen ve onları boğmak üzere olan bu sorun denizini aşıp, aşk limanına yanaşmayı başarabilecekler midir?

-----------------------------------------------

Afili Ask Episode 38 Finale Summary

Ayse and Kerem decide to get married!

When Ceyda’s doctor confirms that Ayse is pregnant, Ayse and Kerem turn over a new leaf. Kerem seems so enthusiastic about the baby, which confuses Ayse. She wonders if Kerem wants to marry her just for the baby. Even if she is still in love with Kerem, this situation distances her away from him.

In the meantime, Ceyda’s doctor talks to Ayse again and reveals a shocking fact about the baby. This fact is strong enough to turn everything in Ayse’s life upside down. While Ayse tries to figure out what to do, Ceyda uses the last leverage she has. She tells the American partners about the company’s situation and Kerem’s scandalous private life.

The partners intend to end the partnership. This means Kerem will be despised by his father and his career will be affected terribly. Will Ayse and Kerem be able to overcome all the trouble that has been cornering them and live life to the fullest?

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar