Skip to main content
 

Afili Aşk 24. Bölüm Özeti

Kerem ve Ayşe, aşklarının önündeki engelleri aşabilecek mi?

Afili Aşk 24. Bölüm Özeti
Afili Aşk 24. Bölüm Özeti

Kerem ve Ayşe sevgililiklerinin ilk gününü rüya gibi yaşar. Aşklarının önüne çıkan tüm engellere rağmen geleceğe doğru umutla bakarlar. Ancak Yelda'dan gelen telefonla bütün büyü bozulur. Kerem ve Ayşe’nin sahte evliliğini biri daha öğrenmiştir. Kerem ve Ayşe için ayrılık vakti midir? Ayşe evine geri dönmek zorunda kalır. İki aşık birbirinden ne kadar uzak kalabilecektir? Kerem ve Ayşe gizli gizli bir araya gelmenin yollarını ararlar.

Afili Aşk 24. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Kerem ve Ayşe sevgili olduklarını ilk günü rüya gibi yaşar. Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Kerem hiç ayrılmayacakları bir formülün peşindedir. İki aileyi sıkı sıkı birbirine bağlayacak bu formül ise yine geçmişte gizlidir. Muhsin ve Ayşe’nin babası Kenan arasında geçmişte yaşanan bir olayın üzerine gitmeye karar verir ve araştırır. Kerem’in öğrendikleri bu iki aileyi bir arada tutmak için yeterli olacak mıdır?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

----------------------------------------------------------------------

Afili Ask Episode 24 Summary

Will Kerem and Ayse be able to overcome the obstacles?

Kerem and Ayse have a dream-like day for the first time as a couple. They have hopes for the future despite all the obstacles they have faced recently. However, Yelda’s call darkens the mood once again. Someone else learns about their fake marriage. Does it mean the end is near for Kerem and Ayse? Ayse has to go back to her house. How long will they be able to stay apart from each other? Kerem and Ayse start to look for ways to be together secretly.

Kerem is looking for a solution that they will never have to break up again. The solution which will bind the two families together lies in the past. Kerem digs up an incident that Muhsin and Ayse’s father Kenan went through together. Will Kerem’s research be enough to keep these two families together?

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar