Skip to main content
 

Afili Aşk 35. Bölüm Özeti

Ayşe ve Ceyda kıran kırana bir düelloya girer.

Afili Aşk 35. Bölüm Özeti
Afili Aşk 35. Bölüm Özeti

Kerem ölüm kalım savaşı verirken Ayşe ve ailesinin endişeli bekleyişi sürer. Rıza Kerem’in başına gelenlerden kendini sorumlu tutar, Muhsin’e dostluk elini uzatır. Ancak bu sefer Yiğiter ailesi tepkilidir.

Ayşe ise Kerem’i kaybetme korkusunu yaşar. Hastanedeki yas ortamı Kerem’in uyanmasıyla yerini bayram havasına bırakır. Ama garip giden bir şeyler vardır. Kerem her şeyin üstüne temiz bir sayfa açmak ister. Ayşe de Kerem için her şeyi yapmaya hazırdır. Ama bu o kadar kolay gözükmemektedir.

Afili Aşk 35. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ayşe, Kerem’i kaybetme korkusu yaşar. Afili Aşk yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimlerCeyda ve Yelda çoktan kendi planlarını uygulamaya geçmiştir. Ayşe ve Ceyda kıran kırana bir düelloya girer. Kerem bir karar vermek zorundadır. Yeni hayatında Ayşe’yle mi yoksa Ceyda’yla mı devam edecektir?

--------------------------------------------------------

Afili Ask Episode 35 Summary

Ayse and Ceyda are in a fierce competition.

While Kerem is in a life-or-death battle, Ayse and the families wait for him worriedly. Riza feels responsible for what Kerem has gone through, so he holds out an olive branch to Muhsin. However, this time, the Yigiter family acts coldly.

Ayse is afraid of losing Kerem. Upon Kerem’s recovery, the mourning atmosphere in the hospital turns into a festive one. However, there's something strange going on. Kerem wants to turn over a new leaf. Ayse is ready to do whatever it takes to win Kerem back but it does not seem as easy as she thinks.

Ceyda and Yelda have already taken action to put their scheme into practice. So, Ayse and Ceyda get in a fierce competition. Kerem has to make his choice. Will he be with Ayse or Ceyda in his new phase of life?

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar