Skip to main content
 

Afili Aşk 33. Bölüm Özeti

Kerem ve Ayşe yine karşı karşıyadır!

Afili Aşk 33. Bölüm Özeti
Afili Aşk 33. Bölüm Özeti

Ayşe, zorlu bir gecenin ardından gördüğü kabusun içinde hapsolur. Ayşe’nin kulağına gelen söylentiler Kerem ve Ceyda’nın sevgili olduğu yönünde olsa da, Ayşe, bunun kıskandırmak için yapılan bir hamle olduğunu düşünmektedir. Ama bir yandan Ayşe, Kerem’in Ceyda’ya gittiği o gün ne olduğunu merak eder. Ayşe bu sorunun cevabını bulabilecek mi?

Bütün bunlar yaşanırken gündemde kurtarılması gereken bir atölye meselesi vardır. Kerem ve Ayşe yine karşı karşıyadır. Ayşe liderliğinde, atölyenin tekrar ayağa kaldırılması için yeni bir fikir arama yoluna girerler. Kerem ve Ayşe hem aşkta hem de işte inatlaşmaya başlar. Kimin kazanacağı meçhuldür!

Afili Aşk 33. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Bu sevgililer günü Kerem ve Ayşe aşkının çok geçmeden tekrar farkına varmalarını sağlayacak mı? Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Sevgililer gününün yaklaşmasıyla tüm çiftler plan yapar. Bu planlar ister istemez bir dağ evinde kesişir. Gittiklerin evin efsanevi hikayesi yerini korku dolu anlara bırakır. Gerilimin her dakika arttığı o gecede bir de sürpriz misafir vardır. Bu sevgililer günü Kerem ve Ayşe aşkının çok geçmeden tekrar farkına varmalarını sağlayacak mıdır?

--------------------------------------------------------

Afili Ask Episode 33 Summary

Kerem and Ayse turn against each other!

Ayse is trapped in a nightmare after having a hard time at night. Despite the rumors about Kerem and Ceyda, Ayse thinks that it’s just a plan to make her jealous. However, she can’t help but think about what happened in the day Kerem has gone to see Ceyda. Will Ayse be able to get an answer to these doubts?

In the meantime, there is a problem with the factory and it needs to be solved. It causes Kerem and Ayse to turn against each other again. Everyone looks for a way to reclaim the factory under Ayse’s leadership. Kerem and Ayse start to spite each other in both love and business. Who is going to prevail in this conflict is unclear.  

As Valentine’s Day comes closer, couples make plans. Surprisingly, all the plans coincide in a country house. When they learn about the house’s frightening story, the tension between the couples is replaced with terror. There is also a surprise guest in the eerie night.

Will Valentine’s Day make Kerem and Ayse realize their love for each other before it is too late?

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar