Skip to main content
 

Afili Aşk 18. Bölüm Özeti

Kâğıt kuğuyu gören Ayşe her şeyin farkına varır!

Afili Aşk 18. Bölüm Özeti
Afili Aşk 18. Bölüm Özeti

Mahkeme boyunca bir hayli ter döken Kerem ve Ayşe ikilisi, hâkimin verdiği kararla adeta şok etkisi yaşar. Ayşe ve Kerem’in bütün dengeleri alt üst olurken kulübede yaşayan yaşlı adam bulduğu kâğıttan kuğuyu eve yollar. Ayşe bu kuğuyu görürse geçmişle ilgili büyük sır açığa çıkacaktır.

Afili Aşk 18. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ayşe ve Kerem’in bütün dengeleri alt üst oluyor! Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimlerDiğer yandan Muhsin ve Yelda'nın arasında büyük bir yanlış anlaşılma olur. Büyük bir kavga patlak verir. Tabii ki bundan en çok etkilenen yine Kerem’dir. Kerem bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterken, bu durumu daha da karıştıracaktır.

Ayşe, Kerem'in herkesin içinde yapacağı yanlış bir kararı engellemek için sürpriz bir hamle yapar. Kâğıt kuğu ise herkesin kaderini değiştireceği ana doğru elden ele gezmektedir.

---------------------------------------------

Afili Ask 18th Episode Summary

Seeing the origami swan, Ayse realizes everything!

Kerem and Ayse have a really hard time during the trial. They’re shocked by the judge’s verdict. As Ayse and Kerem’s plan goes wrong one more time, the old man who lives in the cottage finds the origami swan and sends it to the house. When Ayse sees the swan, a big secret that belongs to the past will come to light.

On the other hand, there is a massive misunderstanding between Muhsin and Yelda. A big fight breaks out. The one who is affected by this fight the most is Kerem. Although Kerem wants to correct this misunderstanding, things will become more complicated than it is.

Ayse steps in to stop Kerem from making a mistake in front of everyone. As for the origami swan, it passes around until the moment that it will change the course of everybody’s destiny.

 

Oyuncular

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul

Kerem Yiğiter
Burcu Özberk

Burcu Özberk

Ayşe Özkayalı
Altan Erkekli

Altan Erkekli

Muhsin Yiğiter
Neşe Beykent

Neşe Beykent

Yelda Yiğiter
Ozan Dağgez

Ozan Dağgez

Samet Yiğiter
Asena Tuğal

Asena Tuğal

Hülya Yiğiter
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Volkan Çekerek
Benian Dönmez

Benian Dönmez

Melahat Özkayalı
Taner Rumeli

Taner Rumeli

Rıza Özkayalı
Uğur Uzunel

Uğur Uzunel

Erkut Özkayalı
Güzide Arslan

Güzide Arslan

Gonca Durmaz
Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt

Berk Koçar