Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
68.200 kez izlendi
Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı yayında! Kerem'in Muammer'i dövdüğü haberi kısa sürede yayılır ve Kerem çareyi evi terk etmekte bulur.   Hemen izle


Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Muammer, Kerem ve Ayşe evliliğinin sahte olduğunu öğreniyor ve bunu koz olarak kullanmaya kalkıyor.
Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Muammer, Kerem ve Ayşe evliliğinin sahte olduğunu öğreniyor ve bunu koz olarak kullanmaya kalkıyor.

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Muammer ve Ceyda birlik oluyor! Ceyda'dan öğrendikleriyle Kerem ve Ayşe'yi hedef alan Muammer bu defa yaptığı hamleyle yine ortalığı karıştırıyor. Kerem'in kapısına kadar gelen Muammer bu evliliğin gerçek olmadığını söylüyor ve bu konuşmaları Muhsin Bey duyuyor. Kerem'in öfkesi artık daha fazla... Peki şimdi ne olacak?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

-------------------------------------------------------------------------

Afili Ask 13th Episode Trailer - 2 is now streaming!

Muammer, finds out Kerem and Ayşe’s marriage is fake and he attempts to use it to threaten them. In the new episode of Love Trap, Muammer and Ceyda join forces! Having learned the facts about the marriage from Ceyda, Muammer stirs up the trouble with the move he makes. He comes to Kerem’s door and talks about their fake marriage. To their surprise, Muhsin hears everything. Kerem is more furious now… What’s going to happen next?

Afili Ask is on Kanal D with its new episode on Wednesday at 20.00!