Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
84.306 kez izlendi
Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı - 2

Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı - 2 / Fragmanlar

Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Muammer, Kerem ve Ayşe evliliğinin sahte olduğunu öğreniyor ve bunu koz olarak kullanmaya kalkıyor.   Hemen izle


Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı yayında! Kerem'in Muammer'i dövdüğü haberi kısa sürede yayılır ve Kerem çareyi evi terk etmekte bulur.
Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı yayında! Kerem'in Muammer'i dövdüğü haberi kısa sürede yayılır ve Kerem çareyi evi terk etmekte bulur.

Kerem'in Muammer'i dövmesi çevresi tarafında tepkilere sebep olur. Olayın asıl sebebini bilmeyen Muhsin Baba ise epeyce yüklenir. Tüm bunlara katlanamayan Kerem evi terk etme kararı alır. Ayşe ise onu yalnız bırakmaz. Kerem ve Ayşe, Volkan'ın evine gider. Evin halini gören Ayşe, deliye döner ve bu durumu bir oyuna çevirir. Kerem ve Volkan iki koldan evi temizlemeye koyulur. Peki bundan sonra neler olacaktır?

Afili Aşk yeni bölümüyle 11 Eylül Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

--------------------------------------------------------------

Afili Ask 13th Episode Trailer is now streaming!

The news about Kerem’s beating Muammer has quickly spread everywhere and Kerem leaves his house as a response. Everyone reacts differently to the situation. Muhsin, who doesn’t know the exact reason for the incident, blasts Kerem. Kerem cannot stand this and decides to leave the house. Also, Ayşe doesn’t leave him alone. Kerem and Ayşe head to Volkan’s house. Having seen what a mess the house is, Ayşe makes them clean the house together. What’s going to happen next?

Afili Ask is on Kanal D with its new episode on 11 September Wednesday at 20.00!