Skip to main content
 

Özgür Özel bu hafta Genç Bakış’ta!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Türkiye'nin her an değişen gündemini Abbas Güçlü İle Genç Bakış'ta öğrencilerle değerlendiriyor.

Özgür Özel bu hafta Genç Bakış’ta!
Özgür Özel bu hafta Genç Bakış’ta!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Genç Bakış'ta!

Türkiye'de hız kesmeyen siyaset, her gün gelen şehit haberleri, Kilis'e düşen roketatarlar, dokunulmazlıklar.... CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Türkiye'nin her an değişen gündemini Abbas Güçlü İle Genç Bakış'ta öğrencilerle değerlendiriyor.

27 Nisan 2016 Genç Bakış Fragmanı

27 Nisan 2016 Genç Bakış Fragmanı / Fragmanlar

Vücudun en özel organı olan beyin çalışma prensibi ile bilim dünyası için en özel organ olmaya devem ediyor. Fizyolojist Prof. Dr. Sinan Canan, Abbas Güçlü İle Genç Bakış’ta beynin nelere kadir olduğunu anlatıyor.   Hemen izle

Yeni Anayasa'da laiklik tartışmasını CHP nasıl yorumluyor? CHP dokunulmazlıklar için anayasa değişikliğinde fire verir mi, değişiklik anayasa mahkemesine gider mi? "Baskın seçim" ihtimali için CHP ne düşünüyor? Terör sarmalından çıkış için CHP'nin planı ne? Suriye meselesinde sıkışan Türkiye, nasıl bir politika izlemeli? Baykal'ın kaseti tartışması neden bitmiyor? Ak Parti ve MHP' de olan gelişmeler siyaseti nasıl şekillendirir?

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in konuk olacağı Abbas Güçlü İle Genç Bakış'ta 4 Mayıs Çarşamba gecesi canlı yayınla Kanal D'de..

20.04.2016 / Genç Bakış / Prof.Dr Sinan Canan

20.04.2016 / Genç Bakış / Prof.Dr Sinan Canan / Bölümler

Fizyolojist Prof.Dr Sinan Canan, Abbas Güçlü İle Genç Bakış’ta beynin nelere kadir olduğunu anlattı.   Hemen izle