Skip to main content
 

Namık Kemal Zeybek bu hafta Genç Bakış'ta!

Eski Kültür Bakanı ve ülkücü hareketin önderlerinden Namık Kemal Zeybek çarpıcı açıklamalarıyla 16 Aralık Çarşamba gecesi Abbas Güçlü ile Genç Bakış'ta...

Namık Kemal Zeybek bu hafta Genç Bakış'ta!
Namık Kemal Zeybek bu hafta Genç Bakış'ta!

Avrupa'da  milliyetçi partiler oy oranlarını artırırken Türkiye'de son seçimlerde kan kaybettiler. Yıllarını milliyetçi harekete veren ülkücü hareketin önderlerinden Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek milliyetçi akımlarından MHP'nin oy kaybına kadar tüm sorulara Abbas Güçlü İle Genç Bakış'ta cevap veriyor.

MHP'de neler oluyor? Avrupa'da yükselen milliyetçilik Türkiye'de kan mı kaybediyor? Milliyetçiler için Kürt sorunu diye bir sorun var mı? Milliyetçilikle ulusalcılık arasında ne fark var? Ak Parti'nin gittikçe artan milliyetçi söyleminin sebebi ne?

Eski Kültür Bakanı ve ülkücü hareketin önderlerinden Namık Kemal Zeybek çarpıcı açıklamalarıyla 16 Aralık Çarşamba gecesi Abbas Güçlü ile Genç Bakış'ta... Genç Bakış canlı yayınla Kanal D'de!..

09.12.2015 / Genç Bakış / Ahmet Ümit

09.12.2015 / Genç Bakış / Ahmet Ümit / Bölümler

Yazım aşaması 4 yıl süren son romanı "Elveda Güzel Vatanım" ile İttihat ve Terakki dönemini anlatan Ahmet Ümit, Osmanlı’nın son dönemlerini ve edebiyat-tarih ilişkisini öğrencilerle değerlendiriyor.   Hemen izle