Skip to main content
 

Hüseyin Baraner bu hafta Genç Bakış’ta!

Turizmin duayenlerinden Hüseyin Baraner, sektörün sorunlarını ve beklentilerini Abbas Güçlü İle Genç Bakış’ta değerlendiriyor.

Hüseyin Baraner bu hafta Genç Bakış’ta!
Hüseyin Baraner bu hafta Genç Bakış’ta!

TURİZMDE TEHLİKE ÇANLARI…

Rusya krizi ve terör son yıllarda ivme kazanan turizmi can evinden vurdu. Yurt içinde ve yurt dışında alınan tedbirlere rağmen Avrupa piyasalarındaki satışlar gelecek vaat etmiyor. Turizmin duayenlerinden Hüseyin Baraner, sektörün sorunlarını ve beklentilerini Abbas Güçlü İle Genç Bakış’ta değerlendiriyor.

Türkiye’nin terör ile bozulan imajı nasıl düzeltilebilir? En çok iptal hangi ülkeden oldu? Krizden çıkmak için ne gibi tedbirler alınıyor? Turizmciler fiyat düşürecek mi? Yabancı turist akışının durması yerli turistlere bayram havası yaşatacak mı? Vizelerin kalkması turizme ikinci bir darbe olur mu, yerli turist de yurt dışına kaçar mı? 

Turizmde Yeni Hamle ve Hareket Platformu Başkanı Hüseyin Baraner’in konuk olacağı Abbas Güçlü İle Genç Bakış 11 Mayıs Çarşamba gecesi KanalD’de…

04.05.2016 / Genç Bakış / Özgür Özel

04.05.2016 / Genç Bakış / Özgür Özel / Bölümler

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Türkiye'nin her an değişen gündemini Abbas Güçlü İle Genç Bakış'ta öğrencilerle değerlendirdi!   Hemen izle