Skip to main content
 

Zalim İstanbul 36. Bölüm Özeti

Başak bebekle birlikte köşke döndüğünde Ceren’i hayatının şoku beklemektedir. Zalim İstanbul 36. Bölüm 23 Mart 2020 Pazartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Zalim İstanbul 36. Bölüm Özeti
Zalim İstanbul 36. Bölüm Özeti

Nedim ve Cemre öğrendikleri gerçekle şaşkına dönerler. Başak bebekle birlikte köşke döndüğünde ise Ceren’i hayatının şoku beklemektedir. Ceren bebeğini kucağına alamadan Başak bebekle birlikte ortadan kaybolur. 

Zalim İstanbul 36. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Nedim ve Cemre öğrendikleri gerçekle şaşkına dönerler. Zalim İstanbul 36. Bölüm 23 Mart 2020 Pazartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!   Tüm resimler

Cenk annesi hakkındaki gerçeği öğrenip soluğu babasının yanında alır. Agah oğlu ile omuz omuza yürüyeceklerini düşünürken Cenk’in bu duruma tepkisi ne olacaktır? Agah için artık son damla da düşmüştür, kimsenin beklemediği bir anda köşkü yerinden oynatacak hamleyi yapar.

---------

When Basak turns back to the mansion with the baby, Ceren experiences the biggest shock of her life. Zalim Istanbul Episode 36 is on Monday, March 23 at 8 pm on Kanal D!

Nedim and Cemre are startled by the truth they have come across. When Basak turns back to the mansion with the baby, Ceren experiences the biggest shock of her life. Before Ceren can hold her baby, Basak vanishes into thin air with him.

Cenk goes to his dad directly after hearing a secret about his mom. Agah thinks that, from now on, they will support each other as father and son, what will be Cenk’s reaction? It’s the last straw for Agah and he makes a totally unexpected move that will petrify the residents of the mansion.

Zalim İstanbul 36. Bölüm Fragmanları / Zalim Istanbul Episode 36 Trailers:

 

 

Oyuncular

İdris Nebi Taşkan

İdris Nebi Taşkan

CİVAN YILMAZ
Sera Kutlubey

Sera Kutlubey

CEMRE YILMAZ
Bahar Şahin

Bahar Şahin

CEREN YILMAZ
Berker Güven

Berker Güven

NEDİM KARAÇAY
Simay Barlas

Simay Barlas

DAMLA KARAÇAY
Ozan Dolunay

Ozan Dolunay

CENK KARAÇAY
Mine Tugay

Mine Tugay

ŞENİZ KARAÇAY
Deniz Uğur

Deniz Uğur

SEHER YILMAZ
Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan

AGAH KARAÇAY