Skip to main content
 

Zalim İstanbul 35. Bölüm Özeti

Cenk'in bebek itirafı köşkte bomba etkisi yaratıyor! Zalim İstanbul 35. Bölüm 16 Mart 2020 Pazartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Zalim İstanbul 35. Bölüm Özeti
Zalim İstanbul 35. Bölüm Özeti

Cenk’in itirafı ile yıkılan Cemre, itirafın ardından öğrenecekleriyle de sarsılacaktır. Öğrendiklerine tahammül edemeyen Cemre çözümü uzaklaşmakta bulur. Nedim, Cemre’nin güvenini yeniden kazanmaya çalışırken Cenk, hatalarıyla yüzleşmektedir.

Zalim İstanbul 35. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Cenk’in itirafı ile yıkılan Cemre, itirafın ardından öğrenecekleriyle de sarsılacaktır. Öğrendiklerine tahammül edemeyen Cemre çözümü uzaklaşmakta bulur. Nedim, Cemre’nin güvenini yeniden kazanmaya çalışırken Cenk, hatalarıyla yüzleşmektedir.Zalim İstanbul 35. Bölüm 16 Mart 2020 Pazartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!   Tüm resimler

Damla babasına soramadığı soruların cevaplarını çaresiz Şeniz’ den almaya çalışırken Cenk’in kulak misafiri olması bir kapı daha aralayacaktır. Ceren içine düştüğü durumu Cemre ve Seher’e anlatmaya çalışırken, köşkü yerinden oynatacak haber Cemre ve Nedime gelecektir.

Zalim İstanbul 35. Bölüm Fragmanları:

-------------------------------------------------------------------

Zalim Istanbul Episode 35 Summary

Cenk's confession about the baby drops like a bombshell! Zalim Istanbul Episode 35 returns on Monday, March 16 at 8 pm on Kanal D!

Cemre is devastated by Cenk’s confession and is also shaken to the core by the facts she learns afterwards. The facts come down on Cemre like a nightmare making her want to reconcile with them. As Nedim tries to win Cemre’s trust, Cenk faces his mistakes.

Damla wants answers from her helpless mother as she is ashamed of asking those questions to her father. Cenk overhears them and it leads to new incidents. While Ceren tries to tell her situation to Cemre and Seher, Cemre and Nedim will drop the bombshell.

Zalim Istanbul Episode 35 Trailers:

Oyuncular

İdris Nebi Taşkan

İdris Nebi Taşkan

CİVAN YILMAZ
Sera Kutlubey

Sera Kutlubey

CEMRE YILMAZ
Bahar Şahin

Bahar Şahin

CEREN YILMAZ
Berker Güven

Berker Güven

NEDİM KARAÇAY
Simay Barlas

Simay Barlas

DAMLA KARAÇAY
Ozan Dolunay

Ozan Dolunay

CENK KARAÇAY
Mine Tugay

Mine Tugay

ŞENİZ KARAÇAY
Deniz Uğur

Deniz Uğur

SEHER YILMAZ
Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan

AGAH KARAÇAY