Skip to main content
 

Zalim İstanbul 34. Bölüm Özeti

Şeniz’i bekleyen hazin son!

Zalim İstanbul 34. Bölüm Özeti
Zalim İstanbul 34. Bölüm Özeti

Cenk ve Damla annelerinin gözleri önündeki düşüşüyle şoka girer. Agah tüm sorumluluğu üstüne alarak yaşadığı ihaneti unutmaya çalışmaktadır. Damla ve Cenk ise Şeniz ölüm kalım savaşı verirken Agah’ın karşısına geçerler.

Ceren Nedim ve Cenk’in hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek sırrı elinde bulurken, bu kez Neriman’ı saf dışı bırakacaktır.

Zalim İstanbul 34. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Damla ve Cenk ise Şeniz ölüm kalım savaşı verirken Agah’ın karşısına geçerler. Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de Kanal D’de!   Tüm resimler

Cemre Damla’nın ağzından kaçırdığı bir cümlenin izini sürmeye kararlıdır. Cemre iz sürerken, hiç beklemediği anda Cenk’in itirafı ile karşılaşacaktır.

Şeniz ise ölüm kalım savaşı verirken kaderin onun için hazırladığı hazin sondan habersizdir.

----

Zalim Istanbul Episode 34 Summary

The dreadful end that waits for Seniz!

Cenk and Damla are in terror seeing their mother fall before their eyes. Agah takes full responsibility and tries to get over the betrayal. Damla and Cenk confront Agah while Seniz is in a life-or-death battle.

Ceren finds out a secret that will change Nedim and Cenk’s lives forever taking the leverage out of Neriman’s hands this time.

Cemre is determined to trace the words that Damla blurts out accidentally. While Cemre is after the facts, she hears Cenk’s confession when it is least expected.

As Seniz fights for her life in the hospital, she is not aware of the dreadful ending that destiny has prepared for her.

Oyuncular

İdris Nebi Taşkan

İdris Nebi Taşkan

CİVAN YILMAZ
Sera Kutlubey

Sera Kutlubey

CEMRE YILMAZ
Bahar Şahin

Bahar Şahin

CEREN YILMAZ
Berker Güven

Berker Güven

NEDİM KARAÇAY
Simay Barlas

Simay Barlas

DAMLA KARAÇAY
Ozan Dolunay

Ozan Dolunay

CENK KARAÇAY
Mine Tugay

Mine Tugay

ŞENİZ KARAÇAY
Deniz Uğur

Deniz Uğur

SEHER YILMAZ
Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan

AGAH KARAÇAY