Skip to main content
 

Zalim İstanbul 21. Bölüm Özeti

Cenk, gözü önünde Nedim ve Cemre arasında yaşananlar karşısında daha fazla sakin kalamıyor! Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

Zalim İstanbul 21. Bölüm Özeti
Zalim İstanbul 21. Bölüm Özeti

Cemre’nin şüpheleri karşısında savunmaya geçen Cenk, Nedim’in duruma müdahale etmesiyle şaşkın kalır. Nedim’in fitilini yaktığı ateş Cemre’yi derinden sarsacak bir tartışmaya döner. Diğer yandan Ceren’in istediği para Şeniz’in kulağına gider. Şeniz, Agah’ın gözünü bu denli karartmış olmasına inanamaz ve Ceren’e karşı Seher kozunu oynar.

Zalim İstanbul 21. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Cemre’nin şüpheleri karşısında savunmaya geçen Cenk, Nedim’in duruma müdahale etmesiyle şaşkınlık yaşıyor! Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!   Tüm resimler

Cenk, gözü önünde Nedim ve Cemre arasında yaşananlar karşısında daha fazla sakin kalamaz. Nedim ise varlığını tüm köşke hissettirmek için izleyeceği yol onu istemeden de olsa amcası ile karşı karşıya getirecektir. Şeniz, Karaçayların serveti söz konusu olduğunda, tek bir kuruş dahi vermeye gönüllü değildir ve bu uğurda önündeki tüm engelleri aşacak planını devreye sokar.

---------

Zalim Istanbul Episode 21 Summary

Cenk cannot keep his cool any longer! Zalim Istanbul is on Kanal D with its new episode on Monday at 20.00!

Nedim's interference startles Cenk while he defends himself against Cemre's suspicions. Nedim starts an argument with Cenk that gives Cemre a deep shock. On the other hand, Seniz learns about the amount Ceren has demanded from Agah. Seniz cannot believe that Agah is hell-bent on this. She decides to use Seher to fight Cemre.

Cenk cannot keep his cool any longer witnessing what happens between Nedim and Cemre. Nedim wants to make everyone in the mansion sure of his presence, yet his goal leads him to turn against his uncle. Seniz doesn’t want to lose any money from The Karacays’ wealth, so, she schemes to overcome this problem.

Zalim İstanbul 21. Bölüm Fragmanları / Zalim Istanbul Episode 21 Trailers:

Oyuncular

İdris Nebi Taşkan

İdris Nebi Taşkan

CİVAN YILMAZ
Sera Kutlubey

Sera Kutlubey

CEMRE YILMAZ
Bahar Şahin

Bahar Şahin

CEREN YILMAZ
Berker Güven

Berker Güven

NEDİM KARAÇAY
Simay Barlas

Simay Barlas

DAMLA KARAÇAY
Ozan Dolunay

Ozan Dolunay

CENK KARAÇAY
Mine Tugay

Mine Tugay

ŞENİZ KARAÇAY
Deniz Uğur

Deniz Uğur

SEHER YILMAZ
Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan

AGAH KARAÇAY