Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
94.435 kez izlendi
Zalim İstanbul 29. Bölüm Fragmanı yayında! Cenk ve Nedim'in kardeş olduğu ortaya çıkıyor!
Zalim İstanbul 29. Bölüm Fragmanı yayında! Cenk ve Nedim'in kardeş olduğu ortaya çıkıyor!

Tüm gemileri yakan Nedim, Agah'ın karşısına geçip beklenen konuşmayı yapar. Artık onun yanında değil, karşısında olduğunu söyler. Karaçay Köşkü için sıkıntılı zamanlar devam etmektedir. Cenk'in Nedim'e karşı gittikçe yükselen öfkesi etrafındakileri de kasıp kavurur. Ancak ortaya çıkacak olan gerçek Cenk ve Nedim dahil herkesin hayatını onarılamaz bir şekilde değiştirecektir. Cenk ve Nedim'in kardeş olduğu yapılan DNA testinde ortaya çıkar. Gerçeği öğrenmek zorunda kalan Cemre ne yapacağını şaşırır. Üzerindeki bu yük artık ona ağır gelmektedir. Çareyi annesi Seher'e sığınmakta bulur. 

Cenk bir hışımla şirkete gider ve Nedim'in karşısına geçerek babasının emeklerini bu şekilde hiçe sayamayacağını, bu duruma engel olacağını söyler. Gırtlak gırtlağa gelen iki kardeşin kavgasına daha fazla dayanamayan Cemre, gerçekleri ulu orta açıklayıverir. Kardeş olduklarının öğrenen Cenk ve Nedim şoke olur. Ortaya çıkan bu gerçek Karaçaylar için yeni bir dönemin başlangıcıdır.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

------

Zalim Istanbul Episode 29 Trailer is streaming! It turns out Cenk and Nedim are brothers!

Having burned his bridges, Nedim confronts Agah. He tells him that they don’t stand side by side anymore, they are against each other. The Karacay Mansion still has hard times. Cenk's towering rage towards Nedim affects the people around him, too. However, the truth that is going to be revealed will irreversibly change everyone’s life. A DNA test result unveils that Cenk and Nedim are brothers. Cemre learns about this and does not really know what to do. She can no longer bear this burden. That’s why she turns to her mom, Seher.  

Cenk storms to the company. He tells Nedim that he cannot ignore his father’s efforts and he is going to stop Nedim from doing that. When the brothers are at each other’s throat, Cemre cannot stand it anymore and unveils the truth. Hearing that they are brothers, Cenk and Nedim are startled. This fact is the beginning of a new period for the Karacays.

Zalim Istanbul returns on Monday at 20.00 on Kanal D!