Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
43.091 kez izlendi
Zalim İstanbul 27. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 27. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Zalim İstanbul 27. Bölüm Fragmanı yayında! Şeniz, Nedim'e savaş açıyor!   Hemen izle


Zalim İstanbul 27. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Nedim'den Cemre'ye zeytin dalı!
Zalim İstanbul 27. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Nedim'den Cemre'ye zeytin dalı!

Agah, Nedim'e olan için çok üzgündür. Gözlerinin önünde yeğenine olanları fark etmemiş olması onu kahırdan kahıra sürükler. Bu üzüntüsünü de Nedim ile paylaşır. 

Nedim'in ise başka planları vardır. Öncelikle Cemre'nin yanına gider. Cemre'ye uzatılan el başta Cenk olmak üzere herkesin kafasını karıştırır. Cenk, Cemre'yi kaybedeceği düşüncesine dayanamaz. Bir kez daha Nedim'in ondan hayallerini çalacağını düşünür. 

Şeniz ise oldukça zor bir durumdadır. Sokakta kalan Şeniz'e hiç ummadığı biri tarafından yardım eli uzanır. Bu kişi Civan'dan başkası değildir. Bir taraftan da Cenk'i yanına çekmeye çalışan Şeniz için işler iyi gitmez. Cenk ve Şeniz büyük bir kaosa doğru sürüklenir.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

---------------------------

Zalim Istanbul Episode 27 Trailer – 2 is streaming! Nedim holds out an olive branch to Cemre! 

Agah is genuinely sorry for Nedim. Being unaware of what Nedim has gone through all this time torments him. He shares his feelings with Nedim.

However, Nedim has other plans. He begins to carry out his plans with Cemre and this confuses everyone, especially Cenk. Cenk cannot stand losing Cemre. He thinks Nedim is going to steal his dreams again. 

As for Seniz, she is in big trouble. A helping hand reaches out to her by someone totally unexpected, Civan. Moreover, Seniz tries to gain Cenk’s favor. They are dragged into chaos.

Zalim Istanbul returns on Monday at 20.00 on Kanal D!