Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
80.601 kez izlendi
Zalim İstanbul 25. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 25. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Zalim İstanbul 25. Bölüm Fragmanı yayında! Agah büyük sırrı öğrenecek mi?   Hemen izle


Zalim İstanbul 25. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Cenk ve Cemre'nin oynadığı evlilik oyunu gerçek mi oluyor?
Zalim İstanbul 25. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Cenk ve Cemre'nin oynadığı evlilik oyunu gerçek mi oluyor?

Cenk ve Cemre'nin sahte evliliği köşktekiler tarafından öğrenilir. Agah, duydukları karşısında çılgına döner zira Nedim için yapılmış olan bu evliliği aklı almamaktadır. Nedim, Cemre'ye olan öfkesi sebebiyle seçimini yapmış ve Ceren ile olan evliliğini sürdürme kararı almıştır. Cenk ise Cemre'ye duyduğu aştan bir an bile şüphe etmez yaşanan tüm tatsız olaylara rağmen bu durumu sevdiği kadın ile paylaşır. 

Öte yandan Şeniz, Ceren'in tuzağına düşer. Ceren intikam ateşiyle yanmaktadır. Şeniz'den öcünü almaya kararlıdır.

Cemre artık Nedim karşısında ne yapacağını bilemediği için rest çeker. Evlilik sahte bile olsa Cenk eğer yüzüğü ona geri takarsa evliliğin gerçek olacağını söyler. Cemre'nin bu resti Nedim'in fikrinin değişmesine sebep olacak mı?

Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

-------

Zalim Istanbul Episode 25 Trailer – 2 is streaming! Does Cenk and Cemre's fake marriage turn into a real one?

Cenk and Cemre's fake marriage is found out by the residents of the mansion. Agah flips out by what he has heard for he cannot understand why Nedim is the reason for their marriage. Nedim makes his choice, he will not get a divorce. Meanwhile, Cenk doesn’t question his love even for a moment and he shares this with the woman she loves, Cemre. 

On the other hand, Seniz is trapped by Ceren. Ceren is flaming with vengeance and she is determined to get revenge on Seniz.

Since Cemre doesn’t know what to do with Nedim, she makes a bold move. She states that although their marriage is fake, if Cenk puts the ring back on her finger, it will be a real one. Will Cemre's move change Nedim’s mind?

Zalim Istanbul is on Kanal D with its new episode on Monday at 20.00!