Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
6.001 kez izlendi
Zalim İstanbul 18. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 18. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Zalim İstanbul 18. Bölüm Fragmanı yayında! Nedim'in muhteşem dönüşü tüm dengeleri değiştiriyor!   Hemen izle


Zalim İstanbul 18. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Nedim'in dönüşü köşkteki herkesi korkutuyor!
Zalim İstanbul 18. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Nedim'in dönüşü köşkteki herkesi korkutuyor!

Nedim'in sağlığına kavuşması köşkteki herkesin korkuya kapılmasına neden olur. Başta Şeniz ve Cenk olmak üzere herkes başına geleceklerden korkar. Şeniz tüm yaptıklarının sonuçlarına bundan sonra katlanmak zorundadır. Nedim'in neler yapacağını bilmediği için sürekli tedirgin bir haldedir. Yıllarca zalim olan Şeniz için roller değişmektedir. Ceren de telaşa kapılır. Nedim'in onu göndereceğini düşünür.

Cemre ise bu beklenmedik gelişme karşısında şok olmuştur. Nedim iyileştiği için sevinirken bir taraftan da neler olacağını kestiremez. Bu durumda bir gariplik vardır. Nedim ise Cemre'yle konuşmak istese de kararsızdır. Aşkı da tıpkı sağlığı gibi Cenk tarafından elinden alınmıştır. 

Nedim'in bir sonraki hamlesi ne olacak?

Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

---------

Zalim Istanbul 18th episode trailer is now streaming! Nedim's advent agitates everyone in the palace!

Nedim's recovery shocks everyone in the palace. Everyone, especially Şeniz and Cenk, is afraid of what will inevitably become of them. Şeniz will finally have to bear the consequences of her actions. She lives in constant fear because she cannot speculate what Nedim is going to do. Şeniz who has been cruel for years, experiences a transformation of character. Ceren is in utter fear, expecting Nedim to send her away.

Cemre, on the other hand, is still shocked by this unexpected event. While Nedim is happy to have recovered, he cannot predict what will transpire. There is something suspicious. Nedim wants to talk to Cemre, but he is undecided. His love, like his health, was taken away by Cenk.

What will be Nedim's next move?

Zalim Istanbul returns Monday at 8 p.m. on Kanal D!