Skip to main content
 

Üç Kız Kardeş 7. Bölüm Özeti

Nesrin cephesinde de sular durulmuyor!

Üç Kız Kardeş 7. Bölüm Özeti
Üç Kız Kardeş 7. Bölüm Özeti

Somer’in bir anlık duygu patlamasıyla sorduğu soru Türkan’ı şüpheye düşürür. Kocasının bir ilişkisi olduğu ve bu ilişkiden de bir bebek beklediğini düşünen Türkan, bu işin peşine düştüğünde hiç ummadığı bir şeyle karşılaşır. Öte yandan Somer’e ulaşamadıkça çılgına dönen Mine, soluğu Rüçhan’ın evinde alır. Onun bu ziyareti bambaşka olaylara gebedir. Kızının yuvasında mutlu olduğunu düşünen Nesrin cephesinde de sular durulmamaktadır. Bir yandan Derya ve Dönüş arasındaki tartışmanın sebebini anlamaya çalışırken bir yandan da Fatih’in hiçbir şey yapmamış gibi elini kolunu sallaya sallaya gelişi, geçmiş defterlerin açılmasına ve akrabalar arasında dargınlıklara neden olur.

Üç Kız Kardeş 7. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Somer’in bir anlık duygu patlamasıyla sorduğu soru Türkan’ı şüpheye düşürür. Üç Kız Kardeş, yeni bölümleri ile her Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!   Tüm resimler

Üç Kız Kardeş, yeni bölümleri ile her Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

--------------------------------

Uc Kiz Kardes Episode 7 Summary

Things get out of control for Nesrin

The question Somer asks due to an emotional outburst intrigues Turkan. She thinks that her husband has an affair and they’re expecting a baby together. When she follows her suspicions, she finds out unexpected things. Mine goes crazy since she can’t reach Somer, so, she shows up at Ruchan’s door. This visit results in a whole different series of events.

Nesrin who thinks that her daughter is happy with her marriage has other issues that have got out of control. She tries to understand why Derya and Donus have turned against each other. Moreover, the fact that Fatih has arrived as if nothing happened in the past reopens the old wounds and causes conflicts between relatives.

Uc Kiz Kardes returns on Tuesdays at 8 pm on Kanal D!

Oyuncular

AYÇA İNCİ

AYÇA İNCİ

SEVİLAY YALÇIN
HAKAN ATALAY

HAKAN ATALAY

FATİH
VURAL ŞAHANOĞLU

VURAL ŞAHANOĞLU

SERDAR
NAZLI SENEM ÜNAL

NAZLI SENEM ÜNAL

MİNE
BENİAN DÖNMEZ

BENİAN DÖNMEZ

NEZAHAT
TAYFUN ERASLAN

TAYFUN ERASLAN

ÖZER
VEDA YURTSEVER

VEDA YURTSEVER

RÜÇHAN
MELİSA BERBEROĞLU

MELİSA BERBEROĞLU

DERYA
ALMİLA ADA

ALMİLA ADA

DÖNÜŞ
ÖZGÜ KAYA

ÖZGÜ KAYA

TÜRKAN
BERKER GÜVEN

BERKER GÜVEN

SOMER
REHA ÖZCAN

REHA ÖZCAN

SADIK