Skip to main content
x 
Turnike ilk arabasını verdi!27 Haziran

Turnike ilk arabasını verdi!

Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı efsane yarışma Turnike, bir yandan seyircileri eğlendirirken diğer taraftan da yaşamdan kesitler sunuyor. Turnike’nin 4’üncü bölümünde büyük ödül ilk kez sahibini buldu. Ankara Mamak’tan telefonla Turnike’ye katılan Filiz ve Mustafa Yurt, arabanın sahibi oldu. Erbil, yarışmaya katılan Yurt çiftinin dişleriyle ilgili sıkıntı yaşadığını öğrenince ailenin diş masraflarını karşılayacağının sözünü verdi.

Mehmet Ali Erbil, güldürürken ağladı! 17 Haziran

Mehmet Ali Erbil, güldürürken ağladı!

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, ekranlara Kanal D ile dönen Turnike yarışmasına ‘güldürürken ağlayarak’ başladı. 7 yıl önce aramızdan ayrılan sunucu Vatan Şaşmaz’ın eski bir açılış anonsuyla stüdyoya giren Erbil, yarışma sırasında yaptığı esprilerle yarışmacıları ve izleyicileri güldürürken, Şaşmaz’ın anonsu sırasında gözyaşlarını tutamadı. Ünlü sunucunun bu duygusal anları ilk programa damga vurdu.

Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı "Turnikelendi"!15 Haziran

Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı "Turnikelendi"!

Sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı Neler Oluyor Hayatta’nın sürpriz konuğu, yıllar sonra “Turnike” ile ekranlara dönmeye hazırlanan duayen sunucu Mehmet Ali Erbil oldu. Mali, Turnike’nin ilk provasını ise katıldığı programda yaptı.

Sır perdesi aralandı, parmağın sahibi ortaya çıktı!04 Haziran

Sır perdesi aralandı, parmağın sahibi ortaya çıktı!

Kanal D’nin yaz sezonu için “yakında” diyerek tanıtımını yaptığı o parmağın sahibi Mehmet Ali Erbil çıktı. Mali’nin hangi program ve hangi formatla izleyici karşısına çıkacağı ise merak konusu oldu.