Skip to main content
 
O kızı kim öldürdü? 29 Şubat

O kızı kim öldürdü?

Kanal D’nin yeni dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” ilk bölümü ile ekrana geldi. Dizi, sürükleyici hikayesi ile izleyicinin dikkatini çekerken; 22 yaşındaki Büşra Korkmaz cinayetini kimin işlediği ise merak uyandırdı. Umut ve babası Rıza’nın adalet haykırışlarının ekrana geldiği sahneler ise tüm Türkiye’yi gözyaşlarına boğdu.

Taş Kağıt Makas ilk bölüm full sahneler yayınlandı! Taş Kağıt Makas 1. Bölümde neler oldu yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı? 28 Şubat

Taş Kağıt Makas ilk bölüm full sahneler yayınlandı! Taş Kağıt Makas 1. Bölümde neler oldu yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Taş Kağıt Makas ilk bölümde merakla beklenen sahneler yayınlandı! İzleyicilerden tam not alan dizinin ilk bölümü adeta nefes kesti. 28 Şubat Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen STaş Kağıt Makas dizisi soru işaretleri ve sürükleyici hikayesiyle seyircilerini merakta bıraktı. Umut karakterini canlandıran Ekin Koç'un ve Harun karakterini canlandıran Ozan Güven'in beraber olduğu sahne bölüme damga vurdu. Yayınlanan tüm tanıtımlarıyla büyük ses getiren Taş Kağıt Makas hem hikayesiyle hem de güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi topladı. Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi ilk bölümüyle ekrana geldi. Büyük merak uyandıran Taş Kağıt Makas dizisinin ilk bölümünün ardından 2. bölüm tanıtımı büyük ilgi gördü. Taş Kağıt Makas 2. bölüm tanıtımı yayınlandı. Buradan izleyebilirsiniz.Taş Kağıt Makas dizisinin ilk bölümüne damga vuran sahneler burada!

Baba oğulun hikayesi Türkiye'yi ağlatacak! 27 Şubat

Baba oğulun hikayesi Türkiye'yi ağlatacak!

Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” için geri sayım başladı. Çarşamba akşamı ilk bölümü ile görücüye çıkacak dizide, unutkan bir baba ile süper zeka bir oğulun hikayesi Türkiye'yi ağlatacak. Öte yandan dizide büyük sır da açığa çıkacak.

O şimdi adaletin Umut'u! 26 Şubat

O şimdi adaletin Umut'u!

Gökdelenlerin dibindeki gecekondu mahallesi ile plazalar arasında sıkışıp kalan hayatların konu edildiği Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nda unutkan bir baba ile sıra dışı bir hafıza yeteneğine sahip oğlunun tezatlığı da gündeme gelecek.

Bu dizi çok konuşulacak! 25 Şubat

Bu dizi çok konuşulacak!

Kanal D’nin yeni dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, 28 Şubat Çarşamba akşamı ilk bölümüyle seyirciyle buluşacak.

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu dizisinin yayın günü belli oldu! 17 Şubat

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu dizisinin yayın günü belli oldu!

Kanal D’nin yeni dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” ekrana gelmek için gün sayıyor. Sürükleyici bir hikayeyi ekrana getirecek olan dizinin çarşamba akşamı ilk bölümü yayınlanacak.

OYUN DEĞİL DİZİ ADI: TAŞ KAĞIT MAKAS 10 Şubat

OYUN DEĞİL DİZİ ADI: TAŞ KAĞIT MAKAS

Kanal D’nin yakında seyirci karşısına çıkacak olan yeni dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu”ndan yeni bir tanıtım filmi daha yayınlandı. Oyuncu kadrosu ve güçlü hikayesiyle merak uyandıran fragman, dizinin sezonun en iddialı projelerinden biri olacağının sinyalini verdi. Fragmanda dikkat çeken ise yıllar sonra bir dizi projesiyle ekrana dönen Ozan Güven’in mor kravat takması oldu.

Taş Kağıt Makas'ın ilk tanıtımı yayınlandı! 29 Ocak

Taş Kağıt Makas'ın ilk tanıtımı yayınlandı!

İzleyicilerle buluşmak için gün sayan "Taş Kağıt Makas" dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide, Ekin Koç'un canlandırdığı Umut karakterinin sıra dışı hafıza yeteneği ve babasını kurtarmak için verdiği mücadele dikkat çekiyor.

Taş Kağıt Makas'ın setinden ilk görüntüler! 17 Ocak

Taş Kağıt Makas'ın setinden ilk görüntüler!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Kanal D’nin yakında ekrana gelecek yeni dizisi Taş Kağıt Makas’ın çekimleri başladı. Oyuncu kadrosuyla daha şimdiden çok konuşulan dizide, yine aynı kanalda ekrana gelen Yargı’nın Metin Amir’i Hüseyin Avni Danyal’ın da “Kadri” karakteriyle rol alacağı ortaya çıktı. Bu durum, aynı kanalda ekrana gelen iki dizi arasında makas değişikliği yapıldığı yorumlarına neden oldu.

Burak Yörük, "Taş Kağıt Makas" ile ekrana dönüyor! 10 Ocak

Burak Yörük, "Taş Kağıt Makas" ile ekrana dönüyor!

Yakında izleyiciye merhaba diyecek olan Taş Kağıt Makas dizisinde “Fecir” rolünü oynayan Burak Yörük, Kanal D’de yayınlanacak yeni dizi hakkında ilk kez konuştu. Fecir’in “köşeli” bir karakter olduğunun altını çizen ünlü oyuncu, “Daha önce bütün izlediklerinizi unutun. İzleyici beni bu kez ve ilk kez çok farklı bir karakterde izleyecek.” dedi.

"Taş Kağıt Makas"ın okuma provası gerçekleşti! 09 Ocak

"Taş Kağıt Makas"ın okuma provası gerçekleşti!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Kanal D’nin çarşamba 20.00'da ekrana gelecek dizisi “Taş Kağıt Makas’ın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.