Skip to main content
x 
Taş Kağıt Makas sezon finali ile ekrana geldi! 06 Haziran

Taş Kağıt Makas sezon finali ile ekrana geldi!

“Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” çarşamba akşamı sezon finali ile ekrana geldi. Umut ve Harun’un ortaya çıkardığı gerçeklerden sonra; Süreyya, Bünyamin ve Cevher’in tutuklanması bölüme damga vurdu.

Taş Kağıt Makas'tan sezon arası!05 Haziran

Taş Kağıt Makas'tan sezon arası!

Yayın hayatına başladığı günden bu yana sürükleyici hikayesi ve aksiyon dolu sahneleri ile ekrana farklı bir soluk getiren dizi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” yaz arasına giriyor. Sezon finaliyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan diziden yayınlanan tanıtım filmleri merak uyandırdı.

Taş Kağıt Makas'ta tam tüm gerçekler ortaya çıktı!30 Mayıs

Taş Kağıt Makas'ta tam tüm gerçekler ortaya çıktı!

Kanal D’nin, sevilen dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” temposu yüksek bir bölüm ile ekrana geldi. Ters köşe hikayesi ile izleyicileri şaşırtmaya devam eden diziye bu hafta; Rıza’nın yıllar sonra özgürlüğüne kavuşması ve Umut’un cinayet şüphelisi olarak gözaltına alınması damga vurdu.

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nda gerçekler bir bir ortaya çıkıyor!29 Mayıs

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nda gerçekler bir bir ortaya çıkıyor!

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Ters köşe hikayesi ile seyirciyi her daim şaşırtmayı başaran dizide bu hafta da sular durulmayacak. En yakın arkadaşı olan Neşet’in gerçek kimliğini öğrenmeye çalışan Umut, bu kez babasını kurtarabilecek mi?

Taş Kağıt Makas şaşırtmaya devam ediyor!23 Mayıs

Taş Kağıt Makas şaşırtmaya devam ediyor!

Çarşamba akşamları ekrana gelen “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” temposu yüksek bir bölüm ile gecenin en çok konuşulan yapımları arasında yer aldı. Dizinin yayınlanan son sahnesinde Rıza’nın Büşra Korkmaz cinayetine dair önemli bir detayı hatırlaması ve Neşet’in adını söylemesi ise izleyenleri şoke etti.

Taş Kağıt Makas'ta heyecan doruk noktasında!16 Mayıs

Taş Kağıt Makas'ta heyecan doruk noktasında!

Kanal D’nin, sevilen dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” temposu yüksek bir bölüm ile ekrana geldi. Sürükleyici hikayesi ile dikkat çeken diziye bu hafta; Alev’in kendi babasını kurtarmak için Umut’a ihanet ettiği anlar damga vurdu.

Taş Kağıt Makas'ta silahlar çekiliyor!15 Mayıs

Taş Kağıt Makas'ta silahlar çekiliyor!

Kanal D’nin, çarpıcı hikayesiyle adından söz ettiren dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu yeni bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Dizinin yayınlanan ikinci tanıtım filminde, Azad’ın ihaneti, Rıza’nın yeniden yargılanmasına yol açarken; Rüya’nın ailesiyle ilgili sırlarla yüzleşmesi Emirkıranlar cephesinde gerilimi doruğa çıkardı. Umut’un, ‘’Ben bu hikayenin sonunu çoktan yazdım.’’ sözleriyle Fecir’e meydan okuması ise soluksuz bir bölüm olacağının sinyallerini verdi.

Büyük kavuşma gerçekleşecek mi?14 Mayıs

Büyük kavuşma gerçekleşecek mi?

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu çarşamba akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünden tanıtım filmi izleyici ile buluştu. Umut’un babasını adım adım cezaevinden kurtarmaya yaklaşması, “Bu sefer başarabilecek mi?” sorusunu akıllara getirdi.

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu yine nefes kesti!09 Mayıs

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu yine nefes kesti!

Kanal D’nin, sevilen dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” temposu yüksek bir bölüm ile ekrana geldi. Ters köşe hikayesi ile izleyicileri şaşırtmaya devam eden diziye bu hafta; Fecir’in Harun Yakar’ı kovması ve Umut’un Harun’un yerine geçmesi damga vurdu.

Taş Kağıt Makas'ta Umut dönemi başlıyor!08 Mayıs

Taş Kağıt Makas'ta Umut dönemi başlıyor!

Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nun yeni bölümünden heyecan dolu bir tanıtım filmi yayınlandı. Değişen dengelerin herkesin hayatına yansıdığı tanıtım, seyri yüksek bir bölümün sinyalini verdi.

Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük konuştu!06 Mayıs

Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük konuştu!

Kanal D’nin iddialı dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu”nda canlandırdığı Fecir Emirkıran karakteri ile gündemden düşmeyen oyuncu Burak Yörük, Fecir’den sonra hayatının değiştiğine değindi. Yörük “Fecir, bana uzak biri olduğu için hayatımda çok şey değişti. Fecir’i canlandırdıktan sonra kendi değerimi anladım.” dedi.

Taş Kağıt Makas'da kartlar yeniden dağıtıldı!02 Mayıs

Taş Kağıt Makas'da kartlar yeniden dağıtıldı!

Kanal D’nin her çarşamba akşamı ekrana gelen dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nda kartlar yeniden dağıtıldı. Ters köşe sahneleri ile şaşırtmaya devam eden dizide Umut’un, Fecir’in doğum günü partisinde Büşra Korkmaz’ın yorumladığı “Hep Sonradan” şarkısını hediye etmesi ve Rüya’nın bir anda şüpheli durumuna düşmesi gecenin en çok konuşulan konusu oldu.