Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
38.724 kez izlendi
Büyük aşkın hikayesi "Senden Bana Kalan" Kanal D'de!
Büyük aşkın hikayesi "Senden Bana Kalan" Kanal D'de!

Özgür, büyükbabasının mirasının tek varisidir. Mirasın ve anne-babasız büyümüş olmanın verdiği etki ile sorumsuz, şımarık biri olarak büyümüştür ama hiçbir şey düşündüğü gibi gitmez. 18 yaşına bastığının sabahı, büyükbabasının vasiyetnamesiyle hayatı bir anda tepetaklak olur. Mirasa ancak belirtilen koşulları yerine getirirse sahip olacaktır. Mirası alabilmek için İstanbul'dan uzaklaşıp, Çanakkale’nin bir köyünde hiçbir varlığı olmadan bir yıl geçirip oradaki devlet okulundan mezun olması gerekmektedir. Eğer bu şartı yerine getirmezse, mirasın sadece binde birini alıp gerisinin hayır kurumlarına bağışlanacağını öğrenir.

Özgür, hak ettiğini düşündüğü mirasa sahip olmak için Adatepe köyüne gider. İlk başlarda eski alışkanlıklarını devam ettirmek istese de Adatepe'de onu büyük sürprizler beklemektedir ama en büyük sürpriz, hayatına bir anda giren Elif olacaktır. Elif iyi gelecektir Özgür'e. Değiştirecek, törpüleyecek, duvarlarını aşacaktır ama Elif'in de bir sırrı vardır.

Bu sır, iki sevgilinin aşkına engel olabilecek midir? Elif ve Özgür'ün beraber geçireceği günler, Özgür'ün mirasa uzandığı değil geçmişine, hatıralarına, aşkına ve çocukluğuna uzandığı bir yıl olacaktır.

Yapımcı: ANS Prodüksiyon / Abdullağ Oğuz - Muzaffer Yıldırım

Yönetmen: Abdullah Oğuz

Oyuncular: Neslihan Atagül, Ekin Koç, Zeynep Kankonde, Sabri Özmener, Tayfun Sav, Doğa Konakoğlu, Dila Pekdemir, Buğra Özmüldür, Silvyo Behmoaras, Gamze Pelin Gökçe