Skip to main content
 

Pişir Yedir Kazan 15. Bölüm Özeti

Haftanın son yarışmacısı Trabzonlu Serpil Süslü. 10 bin lira ödülü kazanırsa umreye gitmek isteyen Serpil hanım Osmanlı Mutfağından Paşazade ve tatlı olarak Nevzine ile yarışacak. Pişir Yedir Kazan hafta içi her gün saat 13.00’de Kanal D’de.

Pişir Yedir Kazan 15. Bölüm Özeti
Pişir Yedir Kazan 15. Bölüm Özeti

Elinin lezzetine ve hızına güvenen hanımların yarıştığı bir öğüne 10 bin lira veren yemek yarışma programı Pişir Yedir Kazan’da haftanın final günü. Rakiplerden ve jüriden aldığı puanlar sonucu 10 bin lirayı kazanacak isim gün sonunda açıklanacak.

Haftanın son yarışmacısı Trabzonlu Serpil Süslü. 10 bin lira ödülü kazanırsa umreye gitmek isteyen Serpil hanım Osmanlı Mutfağı'ndan "Paşazade" ve tatlı olarak "Nevzine" ile yarışacak.

Nevzine’ye koyulan fazla tereyağını kurtarmak için hem jüri hem de rakipler nasıl seferber oluyor? Serpil hanım jürinin verdiği tüyoları duyamayacak kadar neden panik yaşadı?

Safiye Soyman, Rafet İnce ve Nastassia Coşkuseven final gününde yine çok önemli püf noktaları ile evinize konuk olacak.

Pişir Yedir Kazan 3. Hafta Genel Tanıtımı

Pişir Yedir Kazan 3. Hafta Genel Tanıtımı / Fragmanlar

Jüri koltuğunda, Türk ve dünya mutfağında harikalar yaratan Şef Rafet İnce, yemek yazarı ve yemek stilisti Nastassia Coşkunseven, Bolu’lu olduğu için yemek konusunda doğuştan uzman olan, Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Safiye Soyman’ın yer aldığı "Pişir, Yedir, Kazan" hafta içi hergün saat 13:00'de Kanal D’de!   Hemen izle

Pişir Yedir Kazan hafta içi her gün saat 13.00’de Kanal D’de.