Skip to main content
 

Pişir Yedir Kazan'da her güne konuk şef!

Ekranların güzel şefi Elif Korkmazel; börek ustası, Mehmet Taşar ve Şef Ayvaz Akbacak, Ayşe Tüter, Özgür Özkan birbirinden lezzetli tarifleri ve mutfak sırlarıyla ile Pişir Yedir Kazan’a misafir jüri olarak katılacaklar.

Pişir Yedir Kazan'da her güne konuk şef!
Pişir Yedir Kazan'da her güne konuk şef!

Kanal D’de, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu ünlü oyuncu ve sunucu Yeliz Şar’ın yaptığı, hafta içi her gün gündüz kuşağında ekrana gelen “Pişir, Yedir, Kazan” bu haftada çok renkli, çok çekişmeli…

Türkiye’nin birçok yöresinden lezzetlerin pişeceği programda sürprizlerle dolu bir hafta yaşanacak. Her güne özel birbirinden değerli şef konuklar olacak. 

Ayşe Tüter, mutfakta az zaman geçirmenizi sağlayacak hem sağlıklı hem ekonomik yemek hazırlayacak. 

Ünlü şefler konuk jüri! / Foto Galeri

Ekranların güzel şefi Elif Korkmazel; börek ustası, Mehmet Taşar ve Şef Ayvaz Akbacak, Ayşe Tüter, Özgür Özkan birbirinden lezzetli tarifleri ve mutfak sırlarıyla ile Pişir Yedir Kazan’a misafir jüri olarak katılacaklar. Pişir Yedir Kazan, hafta içi her gün 13:00’te Kanal D’de!   Tüm resimler

Et ile ilgili tüm deneyimlerini paylaşacak olan Özgür Özkan namı diğer Özgür Şef ise hanımlara çok önemli püf noktaları verecek.

Ekranların güzel şefi Elif Korkmazel, börek ustası Mehmet Taşar ve Şef Ayvaz Akbacak birbirinden lezzetli tarifleri ve mutfak sırlarıyla ile Pişir Yedir Kazan’a misafir jüri olarak katılacaklar.

Pişir Yedir Kazan, hafta içi her gün 13:00’te Kanal D’de!