Skip to main content
 

Leke 9. Bölüm Özeti - SEZON FİNALİ

Leke 9. Bölüm sezon finali salı saat 20.00'de Kanal D'de!

Leke 9. Bölüm Özeti - SEZON FİNALİ
Leke 9. Bölüm Özeti - SEZON FİNALİ

Arda elinde kanıtla, tekne baskını ve kendisinin kaybolmasıyla ilgili yaşadıklarını anlatınca Cem dağılır.  Yasemin, kendisini savunacak mı?

Cem, Yasemin defterini zor olsa da kapatmaya çalışır. Anlatılanlara inanmayan tek kişi ise Ekber’dir. Ekber gerçeklerin peşine düşecek mi?

Yasemin ve Şirin; Meto’dan, Birkan’ın, Serpil’in kardeşi olduğunu öğrenir. Hayatları tehlikede olan Yasemin ve Şirin’e Meto yardım eder. İki arkadaş, Serpil ve Birkan’dan nasıl kurtulacak?,

Leke 9. Bölüm Fotoğrafları - SEZON FİNALİ / Foto Galeri

Yasemin, Şirin ve Meto, Hakan Müdür’e her şeyi anlatmaya gider. O sırada Yasemin’in çalan telefonu tüm olayların seyrini değiştirir! Leke 9. Bölüm sezon finali salı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Cem, Yasemin'den ayrılmanın verdiği üzüntüyle Belkıs’la yüzleşir. Cem’in, Belkıs’a yapacağı itiraf şok etkisi yaratır. Cem’in, Belkıs’tan sakladığı sır nedir?

Köşeye iyice sıkışan Serpil ve Birkan, Yasemin ve Şirin’in kendilerini ihbar etmelerinden korkar. Yolun sonuna yaklaşan iki kardeş gözlerini iyice karartır. Yasemin’i nasıl bir tehlike bekliyor?

Sevgi Evi’ne ulaşan Vakıf çalışanı, Murat’ı ameliyat ettirmek istediklerini söyler. Aldığı haberle çok mutlu olan Yasemin, Murat’ın ameliyat gününü beklerken vakfın arkasında Cem’in olduğunu öğrenecek mi?

Yasemin, Şirin ve Meto, Hakan Müdür’e her şeyi anlatmaya gider. O sırada Yasemin’in çalan telefonu tüm olayların seyrini değiştirir…

Leke 9. Bölüm Fragmanı 2 - SEZON FİNALİ

Leke 9. Bölüm Fragmanı 2 - SEZON FİNALİ / Fragmanlar

Leke 9. Bölüm (Sezon Finali) 2. Fragmanı yayında! Murat, ameliyata giriyor!   Hemen izle

Oyuncular

Burak Sevinç

Burak Sevinç

Cem Yenilmez
Melis Sezen

Melis Sezen

Yasemin Adıvar
Mehmet Bozdoğan

Mehmet Bozdoğan

Birkan Atılgan
Selen Uçer

Selen Uçer

Serpil Zengin
Tuğçe Açıkgöz

Tuğçe Açıkgöz

Şirin Acar
Selahattin Paşalı

Selahattin Paşalı

Arda Yenilmez
Nurinisa Yıldırım

Nurinisa Yıldırım

Ferhan Yenilmez
Tolga Güleç

Tolga Güleç

Mehmet Tuna