Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
5.663 kez izlendi
Kızlarım İçin 3. Bölümde Neler Olacak?

Kızlarım İçin 3. Bölümde Neler Olacak? / Özel Klipler

Kızlarım İçin 3. Bölümde, Yaşar eve gelen haciz karşısında kızlarının çaresizliğinin görür ancak onlara elini uzatamaz. Bir anda evsiz kalan kızların ise artık birbirlerinden başka hiç bir şeyleri kalmamıştır... Peki Yaşar, bu durum karşısında ne yapacaktır?   Hemen izle


Kızlarım İçin 4. Bölümde Yaşar, Tayfun'un teklifini kabul ederken kızlar cephesinde beklenmedik gelişmeler üst üste yaşanmaktadır.
Kızlarım İçin 4. Bölümde Yaşar, Tayfun'un teklifini kabul ederken kızlar cephesinde beklenmedik gelişmeler üst üste yaşanmaktadır.

Kızlarım İçin 19 Aralık salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Egemen ve Sumru arasında olanlar herkesi şok edecek. Egemen'in ilgisi karşısında duyarsız kalamayan Sumru, zaman içinde ona daha da yakınlaşmaya başlamıştır. Bu yakınlık ise gelecek olan evlilik teklifinin habercisidir... Sumru ve Egemen bir anda evlenmeye karar verir ancak bu durum karşısında ailelerin tepkisi ne olacaktır?

Kumru, kardeşlerine bakabilmek uğruna okulunu dondurup bir işe girmeye karar verir. Bu iş ise Yağız'ın annesi Semiha Hanım'a bakıcılık yapmaktır. Tüm bakıcılarına kötü davranan Semiha Hanım, Kumru'yu sevecek midir? Annesinin yanında Kumru'yu gören Yağız ne yapacaktır?

Yaşar, eve gelen haczi kaldırmak için gerekli parayı bulmaya çalışır. Bu parayı ise ona verecek tek kişi Tayfun'dur... Ancak Tayfun'un bir şartı vardır ve Yaşar bu şartı kabul etmek zorunda kalır.