Skip to main content
 
Kısmetse Olur'da büyük sürpriz! Görmedikleriniz ve duymadıklarınızla ilk kez yayında olacak! 22 Mayıs

Kısmetse Olur'da büyük sürpriz! Görmedikleriniz ve duymadıklarınızla ilk kez yayında olacak!

Kısmetse Olur, 22 Mayıs Pazartesi yayınlanacak olan yeni bölümüyle hiç bir yerde görmediğiniz, duymadığınız ve ilk kez izleyeceğiniz görüntülerle yayında olacak. Ekrana verilmeyen bir çok görüntünün tamamı bugün yayınlanacak olan yeni bölümde sizlerle olacak. Peki Kısmetse Olur'da şimdiye kadar izlemediğiniz o görüntüler neler?

Kısmetse Olur 19 Mayıs Cuma 426.Yeni Bölüm'de Adnan ve Didem'in Kına Gecesi Yapılıyor! 19 Mayıs

Kısmetse Olur 19 Mayıs Cuma 426.Yeni Bölüm'de Adnan ve Didem'in Kına Gecesi Yapılıyor!

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 426.Bölüm Fragmanında, Adnan ve Didem çifti için kına gecesi yapılıyor. Adnan ve Didem'in kına gecesinde neler yaşanacak?

18 Mayıs Kısmetse Olur 425. Yeni Bölüm'de Melis ve İlkay Aşkında Beklenmedik Son! 18 Mayıs

18 Mayıs Kısmetse Olur 425. Yeni Bölüm'de Melis ve İlkay Aşkında Beklenmedik Son!

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 425.Bölüm fragmanında, Melis ve İlkay aşkındaki sorunlar ikiliye ayrılık getiriyor. İstenmeyen gelin imajıyla adının anılmasından sıkılan Melis, bu durumun sonlanması için uğraşıyor ancak işler daha da sarpa sarıyor. Melis, ayrılık kararı aldığı İlkay'dan ağlayarak af diliyor!

Kısmetse Olur 17 Mayıs Çarşamba 424. Yeni Bölüm'de Melis'in Ailesi ve İlkay Karşı Karşıya! 17 Mayıs

Kısmetse Olur 17 Mayıs Çarşamba 424. Yeni Bölüm'de Melis'in Ailesi ve İlkay Karşı Karşıya!

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 424.Bölüm fragmanında İlkay, Melis'in ailesiyle tanışmaya gidiyor ancak sohbet sırasında ikili arasında çıkan tartışma sonucu Melis yüzük atıyor! Aileler yanında yaşanan bu durumdan sonra İlkay ve Melis ilişkisinde neler olacak? Kısmetse Olur yeni bölümde neler yaşanacak?

16 Mayıs Kısmetse Olur 423. Yeni Bölüm'de Damatlar Evinde Emre ve Murat Kavgası Büyük Yankı Uyandırdı! 16 Mayıs

16 Mayıs Kısmetse Olur 423. Yeni Bölüm'de Damatlar Evinde Emre ve Murat Kavgası Büyük Yankı Uyandırdı!

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 423. Yeni Bölüm fragmanında Tuğçe'ye aday gelen Murat ve Emre arasında büyük bir kavga çıkıyor. Damatlar evinde tansiyon yükseliyor.

Kısmetse Olur'da elenen isim şok etti! 15 Mayıs Pazartesi 422. Yeni Bölüm'de Onur'un Ailesinden Aycan'a Veto! 15 Mayıs

Kısmetse Olur'da elenen isim şok etti! 15 Mayıs Pazartesi 422. Yeni Bölüm'de Onur'un Ailesinden Aycan'a Veto!

Kısmetse Olur 13 Mayıs haftanın finali bölümünün ardından yayınlanan 15 Mayıs Pazartesi 422. Yeni bölüm fragmanında Onur ve Aycan, Safranbolu'ya Onur'un ailesinin yanına gidiyor. Onur'un babasının sözlerinden sonra Aycan gözyaşlarına boğuluyor! Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak?

Kısmetse Olur 12 Mayıs Cuma 421. Yeni Bölüm'de Melis'ten Şok Eden iddia! 12 Mayıs

Kısmetse Olur 12 Mayıs Cuma 421. Yeni Bölüm'de Melis'ten Şok Eden iddia!

Kısmetse Olur yeni bölümü, canlı yayında kanald.com.tr'de! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 421.Yeni Bölüm Fragmanında, gelin adaylarından Melis, Emre'nin Tuğçe'ye olan duygularının gerçek olduğunu savunurken, Tuğçe hakkında ise ortalığı karıştıracak bir iddiada bulundu. Bu iddialar karşısında Tuğçe kendini nasıl savunacak? Emre, konuşulanları duyduğunda ne yapacak? Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak?

11 Mayıs Kısmetse Olur 420. Yeni Bölüm'de Adnan, Melis ve Onur barışıyor! 11 Mayıs

11 Mayıs Kısmetse Olur 420. Yeni Bölüm'de Adnan, Melis ve Onur barışıyor!

Kısmetse Olur yeni bölümü, canlı yayında kanald.com.tr'de! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 420. Bölüm Fragmanında Adnan, sürpriz bir hamle ile eski dostları olan Onur ve Melis'ten özür diliyor. Adnan'ın bu adımıyla da günlerdir devam eden tartışmalar son bularak, eski dostlar arasındaki buzlar da erimiş oluyor.

Kısmetse Olur yeni bölümde tüm detaylarıyla Rabia ve Farima kavgası! 10 Mayıs

Kısmetse Olur yeni bölümde tüm detaylarıyla Rabia ve Farima kavgası!

Kısmetse Olur yeni bölümü, canlı yayında kanald.com.tr'de! Onur, sosyal medyada ortaya atılan iddialar üzerine evde çileden çıkıyor! Kısmetse Olur yeni bölümde Rabia ve Farima arasındaki kavga krizi, güne damgasını vuracak. Onay ve Addid yüzleşmesi, evde sert rüzgarlar estirecek. Kısmetse Olur son bölümden tüyolar bu haberde! Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 419.Yeni Bölüm Fragmanında gelinler evinde Rabia ve Farima arasında büyük bir kavga çıkıyor. Gelin adaylarının ayırmakta zorlandığı kavgaya yapım ekibi müdahale etmek zorunda kalıyor. Kısmetse Olur'da gerilim tırmanıyor!

9 Mayıs Kısmetse Olur 418. Yeni bölümde İzzet Yıldızhan sürprizi! 09 Mayıs

9 Mayıs Kısmetse Olur 418. Yeni bölümde İzzet Yıldızhan sürprizi!

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 418. Bölüm Fragmanında İzzet Yıldızhan şarkılarıyla eve ziyarete geliyor ve herkese romantik anlar yaşatıyor.

8 Mayıs Kısmetse Olur 417. Yeni bölümde sürpriz gelişme! 08 Mayıs

8 Mayıs Kısmetse Olur 417. Yeni bölümde sürpriz gelişme!

Kısmetse Olur haftanın finali bölümünün ardından yayınlanan 417. Yeni Bölüm Fragmanında büyük bir sürpriz yaşanıyor. Kısmetse Olur artık ekranda olmayacak ancak yine ekranda yayınlandığı saatle eş zamanlı olarak sadece kanald.com.tr'den yayınlanmaya devam edecek. Haftanın finalinde kim elendi? Yeni bölümde neler yaşanacak?

Kısmetse Olur yeni bölümleriyle artık sadece internette yayınlanacak! 05 Mayıs

Kısmetse Olur yeni bölümleriyle artık sadece internette yayınlanacak!

Kısmetse Olur’un Yeni Bölümü Yarın Saat 12.30’da kanald.com.tr’de başlıyor!