Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
36.197 kez izlendi
İkizler Memo - Can Fragmanı

İkizler Memo - Can Fragmanı / Fragmanlar

Kanal D’de cumartesi yeni bir aile komedisi başlıyor: İkizler Memo – Can!   Hemen izle


İkizler Memo - Can 1. Bölüm Fragmanı yayında! İki farklı hayatı yaşayan kardeşler Memo ve Can'ın hikayesi bu akşam başlıyor!
İkizler Memo - Can 1. Bölüm Fragmanı yayında! İki farklı hayatı yaşayan kardeşler Memo ve Can'ın hikayesi bu akşam başlıyor!

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan annesi, ninesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar. 

Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

İkizler Memo - Can 1. Bölüm bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de!