Skip to main content
 
Hıçkırık 22. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Hıçkırık 22. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Hıçkırık 22. Bölüm

Hıçkırık 22. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

24.699 kez izlendi
30 Ocak 2018 Salı günü yayınlanan Hıçkırık dizisinin 22. yeni bölümünde Nalan, babası Azmi'ye Kenan'a aşık olduğunu itiraf ediyor!
30 Ocak 2018 Salı günü yayınlanan Hıçkırık dizisinin 22. yeni bölümünde Nalan, babası Azmi'ye Kenan'a aşık olduğunu itiraf ediyor!

Azmi, Nalan'ın sevdiği birisi olduğunu söylediğinde Kenan'ı itiraf edeceğini düşünür. Fakat, Nalan gizlemeyi başarır. Ta ki olayların gidişatı onu zorlayana kadar. İlhami'nin, Nalan'ın peşinde dolanmasından dolayı muzdarip olan Kenan, Azmi'nin kızı Nalan'ı onunla evlendirmek istemesinden dolayı da sinirlidir. Azmi ile bu konuda tartışmaya başlayan Kenan'ı, Nalan zor durdurur. Kenan, Azmi'nin kırıcı davranışından sonra odayı terk eder. Nalan, babasının bu tavrından dolayı şaşkın ve öfkelidir. Babasının İlhami inadı üzerine Kenan'a aşık olduğunu itiraf eder.

İlhami, Seda'yı öldürdükten sonra izlerini kapatmak için harekete geçer. Bu sırada beklenmedik bir gelişme olur. Seda'nın kız kardeşi ortaya çıkar ve İlhami'nin karşısına dikilir. Kardeşine ait raporları gördükten sonra olayı açıklaması için İlhami'yi sıkıştırır. İlhami kadına karşı sert davranınca, kadın polise gideceğini söyler. İlhami son bir plan yapar. Seda'ya ait küpeyi Selin'in odasından aldıktan sonra adamı aracılığıyla Kenan'ın arabasına koyar.

Burhan, borçları olduğu Osman'ın kızı Hayat ile evlenmesine göz yumar. Osman, eve gelip Burhan'dan kızını istediği sırada Hayat odaya girer ve şok olur.

Goca ise, Selin ile arkadaşlığından memnundur.