Skip to main content
 

Hekimoğlu 5. Bölüm Özeti

Hekimoğlu, hasta Cihan Yenerler için ALS teşhisinin doğruluğundan şüphe eder.

Hekimoğlu 5. Bölüm Özeti
Hekimoğlu 5. Bölüm Özeti

Ünlü müzisyen Cihan Yenerler ALS tanısıyla Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yatırılır. Cihan Yenerler, hastalığı ilerleyince yeniden klarnet çalamayacağını anlayıp tüm umudunu yitirir. Hekimoğlu ise ALS teşhisinin doğruluğundan şüphe eder. Ne var ki İpek, vaka ile Mehmet Ali’nin ilgilenmesini ister. Son kararları Mehmet Ali’nin verecek olması ve Hekimoğlu’nun bu durum karşısındaki tepkisi diğerleri için yeni olduğu kadar eğlenceli bir durumdur.

Hekimoğlu 5. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Mehmet Ali, Hekimoğlu’nun kararlarını uygulamaya devam edecek midir? Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Öte yandan İpek, klinikte hasta bakmayı Hekimoğlu için bir oyun haline getirmeye çalışır.

İpek planında başarılı olabilecek midir? Mehmet Ali, Hekimoğlu’nun kararlarını uygulamaya devam edecek midir? En önemlisi Cihan Yenerler yeniden klarnet çalabilecek midir?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!

 

------------------------------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 5 Summary

 

Hekimoglu doubts the patient Cihan Yenerler’s ALS diagnosis.  

The famous musician Cihan Yenerler, diagnosed with ALS, is taken to Valide Atik Training and Research Hospital. Cihan Yenerler loses hope realizing that he will not be able to play the clarinet when his condition deteriorates. Hekimoglu doubts this diagnosis. However, Ipek wants Mehmet Ali to take care of the case. Mehmet Ali is going to make the final decision, which in turn triggers a reaction from Hekimoglu that is both new and funny to the others.  

On the other hand, Ipek tries to make the clinic duty more fun for Hekimoglu.

Will Ipek achieve her goal? Will Mehmet Ali go on complying with Hekimoglu’s decisions? And most importantly, will Cihan Yenerler be able to play the clarinet again?  

Oyuncular

Damla Colbay

Damla Colbay

Zeynep Can
Aytaç Şaşmaz

Aytaç Şaşmaz

Emre Acar
Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım

Mehmet Ali Çağlar
Ebru Özkan Saban

Ebru Özkan Saban

İpek Tekin
Okan Yalabık

Okan Yalabık

Orhan Yavuz
Timuçin Esen

Timuçin Esen

Ateş Hekimoğlu