Skip to main content
 

Hekimoğlu 2. Bölüm Özeti

Çift görme ve gece terörü atakları yaşamaya başlayan Deniz ‘i inceleyen doktorlar yaşadığı rahatsızlıkların sebebini bir türlü bulamaz. Hekimoğlu 2. Bölüm salı akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Hekimoğlu 2. Bölüm Özeti
Hekimoğlu 2. Bölüm Özeti

Liselerarası erkek basketbol müsabakasında karşı takımdan bir oyuncuyla çarpışan 16 yaşındaki Deniz, geçirdiği sarsıntı sonrasında kendini İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acilinde bulur. Çift görme ve gece terörü atakları yaşamaya başlayan Deniz ‘i inceleyen doktorlar yaşadığı rahatsızlıkların sebebini bir türlü bulamaz.

Hekimoğlu 2. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Hekimoğlu, genç hastanın geçirdiği gece terörü ataklarını duyar duymaz herkesi şaşırtacak bir şekilde vakayı almaya gönüllü olur. Hekimoğlu 2. Bölüm salı akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!   Tüm resimler

O sırada inceleyecekleri yeni bir vaka arayışında olan genç doktorlarımızdan Zeynep, Deniz’in durumunu öğrenir ve dosyayı Ateş Hekimoğlu’na getirir. Hekimoğlu hastanın geçirdiği gece terörü ataklarını duyar duymaz herkesi şaşırtacak bir şekilde vakayı almaya gönüllü olur.

Bütün bunlar yaşanırken Orhan’ın özel hayatında da birtakım değişiklikler olmaktadır. Tek dostunun yaşadıklarına kayıtsız kalmayan Ateş, Orhan’ın hayatındaki bulmacayı da çözmeye kararlıdır.

Hekimoğlu, Deniz’in hastalığını incelerken, her türlü ipucunu değerlendirirken, akla gelmedik yöntemler de kullanır. Sınırları zorladıkça hem çocuğun ebeveynleriyle hem de İpek’le çatışmalar yaşar.  Ne olursa olsun bildiğini okuyan Hekimoğlu herkesin yalan söylediği bu dünyada bir hayat daha kurtarmak için ne kadar ileri gidecektir.

Hekimoğlu 2. Bölüm Fragmanları:

------------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 2 Summary

The doctors have difficulty in diagnosing the disease of Deniz who has double vision and night terrors. Hekimoglu is on Kanal D with its new episode on Tuesday at 20.00! 

Sixteen years old Deniz is accidentally hit by a teammate in a high school basketball match. He finds himself in Istanbul Valide Atik Training and Research Hospital’s ER after he has a concussion. Doctors have difficulty in diagnosing Deniz who has double vision and night terrors.

Meanwhile, Zeynep who looks for a new case to study on learns about Deniz and takes the case to Ates Hekimoglu. As soon as he hears about night terrors, he volunteers to take the case to everyone’s surprise.

As all these happen, there have also been some changes in Orhan’s life. Ates doesn’t remain indifferent to what his only friend, Orhan, has been going through. He is determined to solve the puzzle in Orhan’s life, too.

While Hekimoglu examines Deniz’s disease evaluating all kinds of clues, he uses extraordinary methods. As he gets out of the line, he has conflicts with both Ipek and the boy’s parents. How far will Hekimoglu go to save one more life in a world that everyone lies?  

Oyuncular

Damla Colbay

Damla Colbay

Zeynep Can
Aytaç Şaşmaz

Aytaç Şaşmaz

Emre Acar
Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım

Mehmet Ali Çağlar
Ebru Özkan Saban

Ebru Özkan Saban

İpek Tekin
Okan Yalabık

Okan Yalabık

Orhan Yavuz
Timuçin Esen

Timuçin Esen

Ateş Hekimoğlu