Skip to main content
 

Hekimoğlu 10. Bölüm Özeti

Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yüklü bir bağış yapan tanınmış iş adamı Vahap Ergün, yeni yönetim kurulu başkanı olarak göreve başlıyor.

Hekimoğlu 10. Bölüm Özeti
Hekimoğlu 10. Bölüm Özeti

Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yüklü bir bağış yapan tanınmış iş adamı Vahap Ergün, yeni yönetim kurulu başkanı olarak göreve başlar. Gelir gelmez önlük giymeyen tek doktor olarak Hekimoğlu dikkatini çeker. Hekimoğlu ise, Vahap’ın görünen iyi niyetinin altında başka amaçları olduğundan şüphelenmektedir.

Hekimoğlu 10. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Hekimoğlu’nun kalp nakli bekleyen hastası için söylediği yalan mesleğine mal olacak mı? Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Öte yandan, genç ve başarılı bir CEO olan Sevgi hastaneye yatırılır ve dosyayı Tıbbi Tanı Departmanı devralır. Genç kadının durumu hızla kötüye gider ve kalp nakline ihtiyaç duyar. Hekimoğlu kadını iyileştirmek uğruna büyük bir riski göze alacaktır. Öte yandan tedavi sürecinde Emre’nin yaptığı büyük bir hata Hekimoğlu’nu çok sinirlendirir ve ikisi arasındaki ipleri kopma noktasına getirir.

Hekimoğlu, Emre’yi kovacak mıdır? Vahap ve Hekimoğlu arasındaki soğuk savaş nereye gidecektir? Hekimoğlu’nun kalp nakli bekleyen hastası için söylediği yalan mesleğine mal olacak mıdır?

Hekimoğlu 10. Bölüm Fragmanları:

----------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 10 Summary

Vahap Ergun, a well-known businessman who made a large donation to Valide Atik Training and Research Hospital, becomes the new chairman of the board.

Vahap Ergun, a well-known businessman who made a large donation to Valide Atik Training and Research Hospital, becomes the new chairman of the board. Hekimoglu attracts his attention as the only doctor who does not wear a lab coat. As for Hekimoglu, he suspects that the new chairman is a wolf in sheep’s clothing.

In the meantime, Sevgi, who is a young and successful CEO, is admitted to the hospital. The young woman’s condition deteriorates and she needs a heart transplant right away. Hekimoglu takes a massive risk to treat her. On the other hand, Hekimoglu flips out on Emre because of a mistake that he commits during the treatment, which almost leads them to turn against each other. 

Will Hekimoglu kick Emre out? How will the cold war between Vahap and Hekimoglu end? Will the lie that Hekimoglu tells for the sake of his patient cost his professional license?

Hekimoglu Episode 10 Trailers:

Oyuncular

Damla Colbay

Damla Colbay

Zeynep Can
Aytaç Şaşmaz

Aytaç Şaşmaz

Emre Acar
Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım

Mehmet Ali Çağlar
Ebru Özkan Saban

Ebru Özkan Saban

İpek Tekin
Okan Yalabık

Okan Yalabık

Orhan Yavuz
Timuçin Esen

Timuçin Esen

Ateş Hekimoğlu