Skip to main content
 

İzleyiciden Hekimoğlu'na tam not!

Hekimoğlu yayınlanan ilk bölümüyle izleyiciden tam not aldı.

İzleyiciden Hekimoğlu'na tam not!
İzleyiciden Hekimoğlu'na tam not!

Kanal D’nin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı, dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu, salı akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizi, ekranda izleyiciden tam not alırken sosyal medyada da büyük ses getirdi.

Enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış başarılı bir doktor olan Ateş Hekimoğlu ve ekibinin hikayesinin anlatıldığı dizi, iddialı senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla ekranda fark yarattı.

Sosyal medyada ilk duyulduğu günden bu yana  kadar  yaklaşık 20 milyon erişime ulaşan Hekimoğlu, yayın günü #Hekimoğlu hashtag’i ile Twitter’da Türkiye gündeminde tüm gün boyunca üst sıralarda yer aldı. Hashtag aynı zamanda Twitter dünya gündemi (worldwide) listesinde en çok konuşulanlar arasına girdi.

Bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer oturuyor.

Hekimoğlu, her salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

Hekimoğlu İlk Bölüm

Hekimoğlu İlk Bölüm / Bölümler

Hekimoğlu 1. Bölümde Ateş Hekimoğlu, hastanede kendi yöntemleriyle çalışmaya devam ederken; yakın arkadaşı Orhan’ın getirdiği vaka dikkatini çeker!   Hemen izle

 

Oyuncular

Damla Colbay

Damla Colbay

Zeynep Can
Aytaç Şaşmaz

Aytaç Şaşmaz

Emre Acar
Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım

Mehmet Ali Çağlar
Ebru Özkan Saban

Ebru Özkan Saban

İpek Tekin
Okan Yalabık

Okan Yalabık

Orhan Yavuz
Timuçin Esen

Timuçin Esen

Ateş Hekimoğlu

Benzer İçerikler