Skip to main content
 

Hekimoğlu Salı günü başlıyor!

Kanal D’nin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı, dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu’nun yayın günü belli oldu. Dizi Salı akşamı izleyici ile buluşacak.

Hekimoğlu Salı günü başlıyor!
Hekimoğlu Salı günü başlıyor!

Yayınlanan tanıtımları ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Hekimoğlu’nun genel hikayesi şöyle; 

Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen) enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış başarılı bir doktordur. Hekimoğlu zekası ve hastalıkları teşhis ederken kullandığı farklı yöntemleriyle şaşırtır ve hayranlık uyandırır. "Herkes yalan söyler" cümlesi klasik haline gelen Hekimoğlu, bu özelliklerinden dolayı takip edilmesi zevkli ve vazgeçilmez bir karakterdir.

Hekimoğlu setinden ilk kareler! / Foto Galeri

Salı akşamı izleyiciyle buluşmaya hazırlanan dizinin setinden ilk fotoğraflar geldi. Yayınlanan tanıtımları ile şimdiden büyük merak uyandıran dizi izleyicinin yeni gözdesi olacak!   Tüm resimler

Bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures, Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise, Hülya Gezer oturuyor.

Amerika’da Universal Television şirketi tarafından hayata geçirilen, iki Altın Küre ödüllü House M.D’nin Türkiye uyarlaması Hekimoğlu, Salı günü 20.00'de Kanal D’de!

Hekimoğlu Fragmanları:

Oyuncular

Damla Colbay

Damla Colbay

Zeynep Can
Aytaç Şaşmaz

Aytaç Şaşmaz

Emre Acar
Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım

Mehmet Ali Çağlar
Ebru Özkan Saban

Ebru Özkan Saban

İpek Tekin
Okan Yalabık

Okan Yalabık

Orhan Yavuz
Timuçin Esen

Timuçin Esen

Ateş Hekimoğlu