Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
6.094 kez izlendi
Hekimoğlu 6. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Hastaneye yatırılan evsiz kadın ve Memoli arasındaki bağ herkes tarafından merak konusu olur!
Hekimoğlu 6. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Hastaneye yatırılan evsiz kadın ve Memoli arasındaki bağ herkes tarafından merak konusu olur!

Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne evsiz bir kadın yatırılır. Orhan kadının durumuyla fazlasıyla ilgilenirken, Mehmet Ali vakayı almamak için direnir. Bu durumun farkına varan Hekimoğlu, olayı çözmek için vakayla birebir Memoli'nin ilgilenmesini sağlar. Evsiz kadın ve Memoli arasında geçen konuşmalar ise herkesin aklını bulandırır... Peki evsiz kadının gerçekte kim olduğu ve başına gelenler açığa çıkacak mıdır?

 

---------------------------------------------

Hekimoglu Episode 6 Trailer - 2 is streaming! The bond between Mehmet Ali and the homeless woman who is admitted to the hospital intrigues everyone!

A homeless woman is admitted to the Valide Atik Training and Research Hospital. While Orhan is pretty much interested in the woman’s condition, Mehmet Ali makes the same effort not to take the case. Realizing this, Hekimoglu makes Mehmet Ali undertake the case. The dialogues between Mehmet Ali and the homeless woman confuses everyone. Will the woman’s curious story be revealed?