Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
55.860 kez izlendi
Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı - 2

Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı - 2 / Fragmanlar

Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Ateş yine riskli bir durumun içine girer ancak bu defa karşısında Memoli'yi bulur!   Hemen izle


Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı yayında! Mehmet Ali ile Hekimoğlu arasında soğuk savaş başlıyor!
Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı yayında! Mehmet Ali ile Hekimoğlu arasında soğuk savaş başlıyor!

Hekimoğlu polikliniğe gelen hastaların saçma sebeplerinden bıkmıştır. Bu yüzden hastalara ters davranır. Dr. İpek ise Hekimoğlu'nu çalıştırmanın yollarını ararken aklına bir fikir gelir. Hastaya dokunmadan koyacağı her teşhis için Hekimoğlu'na 50 lira vermeyi teklif eder. Böylece ikili arasında bir iddia başlamış olur. Bu iddianın sonucunda hastalarıyla Hekimoğlu arasında komik diyaloglar yaşanır.

Diğer taraftan bir müzisyen rahatsızlanır. Bu vakayı almak isteyen Hekimoğlu hiç beklemediği bir yanıt ile karşılaşır. Zira hasta kendisiyle Dr. Mehmet Ali'nin ilgilenmesini istemektedir. Duyduğu cevapla şoke olan Hekimoğlu ile Mehmet Ali arasında bir soğuk savaş başlar.

Hekimoğlu yeni bölümüyle 28 Ocak Salı 20.00'da Kanal D'de!

----------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 5 Trailer is streaming! There’s a cold war between Mehmet Ali and Hekimoglu!

Hekimoglu is tired of the patients’ absurd reasons to come to the clinic. That’s why he takes a hard line on them. And when Dr. Ipek thinks of a way to make Hekimoglu work well with the patients, she comes up with an idea. She offers him fifty liras for each patient he diagnoses without touching. In this way, they have a bet. As a result of this bet, there are hilarious dialogues between Hekimoglu and his patients.

Meanwhile, a musician falls ill. Even though Hekimoglu wants this case, it is not up to him this time. The patient wants Dr. Mehmet Ali to take care of him. Hekimoglu is surprised by this and it leads to a cold war between Mehmet Ali and him.

Hekimoglu returns on January 28 at 20.00 on Kanal D!