Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
864 kez izlendi
Gelinim Mutfakta 122. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 122. Bölümde gün birincisi kim oldu? / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 122. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 122. Bölümde Ayşenur, Ezgi ve Esra'nın kaynanasına hediye ettikleri çiğ sebzeler yüzünden olay çıkardı!
Gelinim Mutfakta 122. Bölümde Ayşenur, Ezgi ve Esra'nın kaynanasına hediye ettikleri çiğ sebzeler yüzünden olay çıkardı!

Ezgi ve Esra pişmemiş yemeklere yüksek puanlar verdiğini düşündükleri Nermin Hanıma kaynanalar odasında giderek çiğ sebzeler hediye ettiler. İmalı bir hediye olması yüzünden Nermin Hanım buna biraz bozuldu. Ayşenur ise, hızlıca kaynanalar odasına gitti ve bu hediyeleri alarak geri döndü. Ezgi ve Esra'yı sert bir şekilde uyararak bu sebzeleri onlara verdi.

Fatih Ürek bu olayı gün sonu değerlendirmesine taşıdı. Ayşenur kaynanasına yapılanı saygısızlık olarak değerlendirdi. Özellikle yarışmaya yeni katılan Esra'nın bunu yapmaya hiç hakkı olmadığını söyledi ve onunla sert bir tartışmaya girdi. Onu Ezgi'nin avukatı olmakla suçladı. Esra ise, bu suçlamalara ve sert uyarılara kendi açıklamaları ile dahil oldu. İkilinin tartışmasına Nermin Hanım da katıldı...