Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
2.275 kez izlendi
Gelinim Mutfakta'nın 100. Bölümü pasta kesilerek kutlandı!

Gelinim Mutfakta'nın 100. Bölümü pasta kesilerek kutlandı! / Özel Klipler

Kanal D ekranının eğlenceli yemek programı Gelinim Mutfakta'nın 100. Bölümü pasta kesilerek kutlandı!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 100. Bölümde Fatih Ürek, Sevgül Hanımın verdiği puanlardan sonra çıkan tartışmayı sert bir şekilde bitirdi!
Gelinim Mutfakta 100. Bölümde Fatih Ürek, Sevgül Hanımın verdiği puanlardan sonra çıkan tartışmayı sert bir şekilde bitirdi!

Sevgül Hanım günün tarifinin tadımını yaptıktan sonra puanlamasına geçti. Bir tatlıya 5, diğerlerine 1 puan verdi. 5 puan verdiği tatlı gelini Cansu'ya aitti. Bu büyük bir tartışmanın ateşleyicisi oldu. Özellikle Nurten Hanım ve Özlem onlara yüklenmeye başladılar. Cansu açıklamasında kaynanasının estetik görünen tabağa 5 vereceğini bildiğini söyledi. Bu açıklamayı bir tüyo olarak algılayan yarışmacılar tartışmanın tansiyonunu giderek arttırdılar. Programdaki "Gelinimin tabağını bulayım, ona 5, diğerlerine 1 vereceğim!" söyleminin arkasına sığınan Sevgül Hanım, büyük eleştiriler almaya başladı. Nurten Hanımın da aynı söylemi kullandığını hatırlatan Fatih Ürek ise, gerginliğin had safhaya çıktığını gördü ve "Sevgül Hanım buldum ve verdim diyor! Artık tartışması yok! Bitti!" diyerek sert bir şekilde tartışmayı sonlandırdı...