Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
1.698 kez izlendi
Kaynanalar, gelinlerini neden "vicdansız" olarak nitelendirdiler?

Kaynanalar, gelinlerini neden "vicdansız" olarak nitelendirdiler? / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 96. Bölümde Fatih Ürek'in sorduğu soruya gelinlerden gelen cevaplar kaynanaları çok şaşırttı ve düşüncelerini "vicdansızlık" olarak nitelendirdiler!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 96. Bölümde yarışmaya yeni katılan Emine'ye, eşi güzel bir jest yaptı! Reyhan Hanım ise, bu jesti oyun olarak nitelendirdi!
Gelinim Mutfakta 96. Bölümde yarışmaya yeni katılan Emine'ye, eşi güzel bir jest yaptı! Reyhan Hanım ise, bu jesti oyun olarak nitelendirdi!

Fatih Beyin elinde güzel bir kek çiçeği vardı. Herkes bu hediyenin kime geldiğini merak etti. Bu hediye yarışmaya yeni katılan Emine'ye gelmişti. Fatih Bey, eşinin gönderdiği hediyeyi ona verdi. Üzerinde de Emine'ye yazılmış bir aşk şiiri vardı. Emine çok duygulandı. Üzerindeki şiiri herkese okudu. Gelinler, bu sahneyi hayranlıkla izlediler.

Reyhan Hanım ise, bu jesti oyun olarak nitelendirdi. İlk günden dikkat çekmek için evde planlandığını iddia etti. Bu ısrarını kaynanalar odasında sürdürünce, Emine'nin kaynanası Fatma Hanım yaşanan güzel anı savunmaya başladı. Nurten Hanım da, Reyhan Hanımın bu tavrını kıskançlık olarak değerlendirdi. Reyhan Hanımın oğlundan geçtiğimiz hafta hiç bir hediye gelmemesini yüzüne vurdu. Reyhan Hanım bu sataşmalara kıvrak ve eğlenceli yanıtlar verdi...

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar