Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
1.935 kez izlendi
Davulcu Yurdanur'dan iğneli mani!

Davulcu Yurdanur'dan iğneli mani! / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 59. Bölümde Yurdanur ramazan davulcusu oldu ve Cennet için iğneleyici bir mani söyledi!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 59. Bölümde, Cennet'in eltisi gönderdiği video mesajda zehir zemberek açıklamalar yaparak herkesi şok etti!
Gelinim Mutfakta 59. Bölümde, Cennet'in eltisi gönderdiği video mesajda zehir zemberek açıklamalar yaparak herkesi şok etti!

Cennet'in eltisi Gül Hanım gönderdiği video mesajla herkesi çok şaşırttı. Özellikle Cennet duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Gül Hanım, kaynanası Hüsne Hanıma sitemkar sözlerle yüklendi. Hüsne Hanımın kendisini değil de, Cenneti seçerek yarışmaya katılmasını eleştirmeye başladı. Cennet'ten daha tecrübeli olduğunu iddia etti. Cennet'i seçmesinin bir pişmanlığa dönüşmemesini diledi. Tartışmacı kimliğiyle Cennet'in yemek yapmak yerine, laf yetiştirmeye çalışacağını söyledi. "Orada, onunla ne işin var" diyerek de kaynanasına ağır yüklendi. Cennet ise, bu yaftalamaları şaşkınlıktan ağzı bir karışık dinledi. İyi anlaştığını düşündüğü eltisini tanıyamadığını da itiraf etti. Stüdyodaki herkes de bu mesaj karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler.