Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
1.407 kez izlendi
Gelinim Mutfakta 127. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 127. Bölümde gün birincisi kim oldu? / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 127. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 127. Bölümde eski yarışmacılardan Çiğdem Hanım, programa video mesaj yollayarak Reyhan Hanım ve Ezgi'yi sert eleştirdi!
Gelinim Mutfakta 127. Bölümde eski yarışmacılardan Çiğdem Hanım, programa video mesaj yollayarak Reyhan Hanım ve Ezgi'yi sert eleştirdi!

Geçtiğimiz haftalarda elenen Çiğdem Hanım, Reyhan Hanım ve Ezgi'nin programdaki davranışlarını yeren bir video mesaj yolladı. Çiğdem Hanım ve Reyhan Hanım arasındaki yıldızlar yarışma boyunca barışmamıştı. Bu mesaj sonrasında ise, ikili arasındaki ipler daha da gerildi. Çiğdem Hanım mesajında "Reyhan Hanım, gece kafanızı yastığa rahat koyuyor musunuz? Verdiğiniz o haksız puanlarla, aldığınız o bilezikleri hak ettiğinizi düşünüyor musunuz?" diye eleştirilerine başladı, yarışmadaki hal ve hareketlerini sorguladı. Ezgi'ye de "Jülyen doğra denen yemekleri kuşbaşı doğruyordun. Şimdi kendini mutfağın şefi falan zannediyorsun! Kuvvetli rakipler olmayınca gelenleri ezmeye çalışıyor! Hayırdır Ezgi?" diye yüklendi. Çiğdem Hanımın bu mesajı stüdyoyu karıştırdı ve Ezgi ile Reyhan Hanım cevaplarını ona yetiştirdiler...

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar